Архів за Вересень, 2017

Як позбутися від залишків в магазині

30.09.2017 - 14:08 | Категорія: Торгівельний бізнес

Однією з головних проблем будь-якого магазина є нерозпродані залишки товару. У цій статті ми розглянемо, чим небезпечні для бізнесу великі обсяги нерозпроданих товарних залишків та як позбутися залишків в магазині.

Як розрахувати торговельну націнку

26.09.2017 - 20:52 | Категорія: Питання по бізнесу

Кожен продавець повинен вміти і знати, як розрахувати торговельну націнку. Правильно продати товар за вигідною ціною означає отримання пристойного прибутку. І тому продавцю, перш за все, потрібно знати, як правильно розрахувати торговельну націнку. Все це ви повинні вивчити перед початком торгівлі. Як розрахувати торговельну націнку – інструкція.

Як відкрити хостел в квартирі

26.09.2017 - 18:30 | Категорія: Сфера послуг

Хостел – це таке розміщення постояльців, коли їм здається спальне місце на будь-який час, при цьому інші послуги не передбачені, а в одній кімнаті знаходяться одночасно кілька осіб. Далі будуть представлені особливості відкриття хостелув Москві або в інших містах, а також що необхідно для цього, актуальність відкриття, а також вартість відкриття хостелу. Безсумнівно, хостел – це не готель або готель, проте в зарубіжних країнах хостели дуже популярні. Одним з мінусів подібного розміщення постояльців є відсутність Далі »

Комерційна зйомка дроном

25.09.2017 - 18:42 | Категорія: Сфера послуг

Комерційна зйомка дроном це ідея з розряду бізнес ідеї з Америки . Новий і перспективний напрям, який може приносити постійний стабільний дохід. Дрон – це безпілотник, квадрокоптер, який може робити відеозйомку і фотографії з висоти пташиного польоту.

Магазин рукоділля

24.09.2017 - 15:56 | Категорія: Бізнес з нуля

Чому ця ідея є затребуваною і принесе прибуток тим, хто її реалізує? Подивіться, сьогодні величезна кількість людей захоплюється як сучасними так і традиційними видами творчості: малюванням, в\’язанням, скрапбукінгом, декупажем, миловарінням, флористикою (створення букетів ручної роботи), створенням прикрас, квілінгу, шиттям.