Архів за Серпень, 2017

Бізнес-ідея: будівництво будинків для продажу

30.08.2017 - 13:32 | Категорія: Будівництво та ремонт

Підприємцю, який має не поганий стартовий капітал, слід замислилися про будівництво будинків на продаж. В першу чергу це досить вигідний бізнес, однак поставитися до нього варто серйозно, так як зазвичай на кону стоять не малі суми.

Як організувати бізнес на розведенні свиней

21.08.2017 - 08:58 | Категорія: Сільське господарство

В даний час людей більше турбує здорові і натуральні продукти харчування. Кращим варіантом вирощувати здорову їжу є прибутковим бізнесом. І зараз з’являється дуже багато свиноферм, бо Свині не вибагливі до їжі і до того ж у них дуже швидке зростання. І багато фермерів вважають це дуже вигідним заняттям.

Як відкрити пейнтбольний клуб

20.08.2017 - 20:21 | Категорія: Розважальний бізнес

Ідея відкрити пейнтбольний клуб зародилася після гри в пейнтбол. Обидві відомі спортивні клубні команди були зацікавлені в тому, щоб отримати порцію заряду на вечір, але не вийшло. Представляю вам аналіз бізнесу по грі в пейнтбол. Ви дізнаєтеся з чого почати і як розвивати цю справу.

Як купувати і доставляти товари з китаю оптом

15.08.2017 - 21:46 | Категорія: Торгівельний бізнес

На сьогоднішній день товари китайського виробництва – аж ніяк не доступна продукція, якість якої залишає бажати кращого. Китайські товари поставляються майже в усі країни світу. Купівля товарів з Китаю оптом є не тільки економічно вигідною пропозицією, А й нерідко єдиною можливістю дістати товар, який користується попитом. Крім традиційного одягу і побутової техніки в Китаї можна з вигодою придбати текстиль, будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі для дому та офісу, предмети домашнього вжитку і багато іншого. Китай Далі »