Архів за Липень, 2017

Юридична консультація як бізнес ідея

31.07.2017 - 00:18 | Категорія: Бухгатерія та податки

Хороші ідеї завжди знайдуть своїх послідовників. Ось один позитивний приклад, як один молодий юрист знайшов собі роботу по інтернету. Після того як він закінчив ВНЗ і отримав юридичну освіту, перед ним постало питання, де знайти роботу.

Організація бізнесу на товарах із Китаю

30.07.2017 - 23:58 | Категорія: Міжнародний бізнес

Не секрет, що Китай є виробником більшості товарів, які ми використовуємо в повсякденному житті. Від дрібних простих речей до складної електроніки – всі ці товари виробляються в Китаї. При такому розвитку виробництва, природно, кожен хоч раз замислювався над бізнес ідеями пов\’язаними з Китаєм.

Як відкрити тютюновий кіоск – бізнес план

30.07.2017 - 13:57 | Категорія: Торгівельний бізнес

Тютюнова продукція займає великий сегмент на ринку Росії. Незалежно від високих цін на тютюнову продукцію і їх постійне зростання, пропаганду здорового способу життя, люди продовжують палити. Отже, продаж сигарет – досить вигідна справа, і багато підприємці хочуть відкрити тютюновий кіоск.

Як відкрити рекламне агентство

30.07.2017 - 05:11 | Категорія: Сфера послуг

І так, спочатку що б відкрити рекламне агентство, уважно вивчіть його типи, формати, врахувати специфіку регіону. Відмінно організоване рекламне агентство, протягом трьох місяців легко окупається. Рідко виходить вижити невеликим рекламним агентствам (де два або три людини), найчастіше вони займаються посередницькими послугами. І для цього стабільного бізнесу подумати варто про те, що б впровадити свого індивідуального продукту. Ну наприклад: Фірмовий стиль, івент-маркетинг, BTL і унікальний товарний знак. Як відкрити рекламне агентство: з чого почати.

Як відкрити туристичне агентство – інструкція

27.07.2017 - 08:18 | Категорія: Туристичний бізнес

Зовсім недавно, десь близько двадцяти років тому через падіння так званого «залізної завіси» і введення нових законів і правил про незалежне переміщенні людей з’явилася галузь туристичного бізнесу, яка є стрімко розвивається. Спочатку перші спроби створення туристичних агентств надавали просто масу незручностей і клопоту не тільки для турагентств, а й для органів, що контролюють їх. Акти законодавства в період цього часу коригувалися неодноразово і, очевидно, мають серйозні підстави для відкриття і розвитку туристичної справи.