Архів за Травень, 2017

Як стати трейдером

31.05.2017 - 11:27 | Категорія: Гроші та фінанси

Я думаю, що все метають жити заможно, і добре, тільки не всі цього домагаються в реалі, тому і шукають різні шляхи до казкового багатства і таким способом це призведе в трейдинг. Необхідно відзначити що трейдинг – це досить важливий бізнес, який вимагає інвестицій, але і великого терпіння, Навчання і звичайно самовіддачі. Якщо ви дійсно хочете стати трейдером і професіоналом в цій області, то двері таких компаній завжди відкриті для вас. Питання з чого почати? Перше Далі »

Як правильно вибрати банк для розрахункового рахунку

31.05.2017 - 03:10 | Категорія: Питання по бізнесу

Для створення власне бізнесу не важливо є ви індивідуальним підприємцем або юридичною особою, вам все одно доведеться користуватися послугами обслуговування банку. У наш час існує величезна безліч банків, вони пропонують умови, один кращий за іншийдля різних видів діяльності, заманюючи нас своїми вражаючими слоганами. В їх рекламах присутні знамениті і поважні особистості та інше. У цьому різноманітті дуже складно самостійно орієнтуватися. Тому давайте визначимо основні положення для вибору банку, якщо взаємодія з ним буде засновано на Далі »

Як відкрити боулінг-клуб і скільки коштує відкрити

29.05.2017 - 14:28 | Категорія: Розважальний бізнес

Для того щоб відкрити боулінг-клуб потрібно не малий стартовий капітал (від трьохсот тисяч до трьох мільйонів доларів), але при грамотному бізнес-плані ви зможете окупити його вже через рік. Число гравців, готових пожертвувати своїми грошима, заради гри в боулінг, вже не мала і постійно збільшується.

Як відкрити бізнес на наданні бухгалтерських послуг

21.05.2017 - 03:50 | Категорія: Сфера послуг

З кожним днем ??в Росії потреба невеликих підприємств у висококваліфікованих бухгалтерів зростає. У той же час маленькі організації не можуть дозволити тримати в штаті бухгалтера, хоча звичайно ж потребують веденні бухгалтерського обліку. Перш за все для відкриття організації, яка надає бухгалтерські послуги, необхідно провести аналіз ринку, визначитися з цінами на послуги, які б мали конкурентоспроможність на ринку.

Як відкрити меблевий магазин

21.05.2017 - 00:51 | Категорія: Торгівельний бізнес

Якщо ви починаючий підприємець, і не знаєте з якої сфери почати, то меблевий бізнес можливо буде для вас. На сьогоднішній день в нашій країні меблеве підприємництво ще не досить розвинене, має невисоку конкуренціюі дозволить вам досить швидко розкрутитися. Починати краще з меблів середньої цінової категорії так як саме вона зараз користується великою популярністю в народі.