Архів за Квітень, 2017

Як відкрити пекарню з нуля

29.04.2017 - 17:59 | Категорія: Їжа та напої

Відкриття власної пекарні – непоганий варіант сімейного бізнесу. Заснувати свою роздрібну торгівлю або постачати в магазини свою продукцію, може стати прибутковою справою. Можливий різний асортимент вашої продукції, який може складатися як тільки з популярних виробів так і включати в себе велику кількість різної випічки.

Як отримати банківську гарантію

29.04.2017 - 11:51 | Категорія: Питання по бізнесу

Ми завжди ризикуємо при укладанні різного роду угод, адже сторона з якої ми плануємо співпрацю, може відмовитися від своїх зобов’язань і їх виконання. У такому випадку доводиться зазнавати втрати, в тому числі фінансові. Банківська гарантія свого роду забезпечує безпеку в цьому плані. Ця стаття розкриє дане поняття і його корисні сторони.

Як знайти хорошого співробітника на роботу

24.04.2017 - 03:03 | Категорія: Питання по бізнесу

Кадри вирішують все – основоположний девіз успішної компанії. Від грамотного підбору гарного співробітника на роботу і належної організації залежить прибутковість і конкурентоспроможність підприємства. Уміння правильно знайти хорошого співробітника на роботу і управляти персоналом – Ось він запорука успіху незалежно від того, яка кількість працівників числиться в організації.

Як відкрити ательє з пошиття та ремонту одягу

24.04.2017 - 00:29 | Категорія: Сфера послуг

Часом при першому погляді на людину ми можемо багато чого зрозуміти про нього, і вся його сутність, здається, виражається в костюмі. Неяскрава консервативний одяг – свідоцтво нелюбові до змін, навіть деякою похмурості, що привертають увагу деталі говорять про прагнення виділитися, Екстравагантності натури, а класична, зі смаком підібраний одяг – ознака оригінальності й упевненості в собі. Одяг завжди була способом заявити про себе – в цьому криється причина неймовірною популярністю швейних майстерень. Та й наряди масового Далі »

Як відкрити агентство нерухомості (ріелторську контору)

21.04.2017 - 00:13 | Категорія: Сфера послуг

Ріелторська контора – при правильній організації прибутковий бізнес. Візьмемо, наприклад, оренду. За посередництво між орендарем та орендодавцем агенти в містах Росії беруть 50-100% комісії. Якщо врахувати, що середня сума щомісячного платежу за однокімнатну квартиру складає близько 18 тисяч в провінції і близько 30 тисяч – в Москві і Санкт-Петербурзі – стає зрозуміло, що ріелтори можуть досить легко заробляти великі гроші. Якщо ж агентство здійснює операції з купівлі-продажу землі, квартир і будинків – доходи зростають у Далі »