Архів за Березень, 2017

Як відкрити магазин зоотоварів для тварин

31.03.2017 - 04:09 | Категорія: Торгівельний бізнес

Щодня ви звертаєте увагу на рекламу всіляких кормів для тварин. А все чому? Тому що ви любите своїх домашніх вихованців і вам доводиться витрачати значну частину грошей на них. За результатами досліджень жінки віддають перевагу норовливим кішкам, а чоловіки – вірним і відданим собакам. Також багато тримають в будинку або квартирі різних птахів, хом’яків і навіть екзотичних тварин. В офісах і різних організація повсюдно поширені акваріуми з рибками і черепахами. Отже, зоотовари затребувані, і рішення Далі »

Фотодрук на куртках і футболках

31.03.2017 - 02:16 | Категорія: Сфера послуг

Свій невеликий бізнес можна почати навіть з невеликого набору обладнання, яке присутнє практично в кожному будинку. Якщо ви проживаєте в місці, улюбленому туристами, то цілком можете почати такий бізнес як фотодрук на сувенірах. Хочу зауважити, що даний рід діяльності стає дуже популярним і затребуваним, Адже всім мандрівникам полювання забрати додому частинку того місця, де вони нещодавно побували, щоб дивитися на неї і згадувати прекрасні моменти відпочинку або ж просто поділитися ними з друзями. Такий вид Далі »

Як відкрити магазин зброї – покрокова інструкція

30.03.2017 - 09:43 | Категорія: Торгівельний бізнес

Заходячи в збройовий магазин, будь-який чоловік відчуває душевний трепет, а якщо він вирішується купити цікавить його, то він відчуває себе і воїном і мисливцем одночасно. Якщо в збройовому магазині поспостерігати за відвідувачами, То їх всіх можна поділити на дві категорії на потенційних покупців і на майбутніх покупців. Тому що практично не одного чоловіка зброя не залишає байдужим. За статистичними даними кількість засобів самозахисту та продажу зброї росте цими мильними кроками, приблизно в рік на 5 Далі »

Як відкрити магазин з продажу дитячих іграшок

29.03.2017 - 12:38 | Категорія: Торгівельний бізнес

Ви хочете вкласти свої кошти в цікавий бізнес, який при хорошій організації буде приносити значний прибуток? Тоді магазин дитячих іграшок – це те, що вам потрібно. Розвиваючі ігри, конструктори, дерев’яні іграшки, ляльки, книги, набори для творчості – всі ці прекрасні речі становитимуть асортимент вашого майбутнього магазину.

Що таке опціон (option)

28.03.2017 - 03:31 | Категорія: Питання по бізнесу

Близько 500 років в світі використовуються фінансовий документ під назвою опціон. У приклад можна привести Голландію з «тюльпановим божевіллям». У той час людина без грошей, хтів купити тюльпан, укладав договір з продавцем, в якому вказувалося, що він зможе купити цю квітку, до певної дати, а може і не купити, якщо не захоче. У такому договорі у продавця теж були зобов’язання продати товар відповідно до дати ціною зазначеними в договорі.