Архів за Лютий, 2017

Що таке бізнес-план

28.02.2017 - 19:14 | Категорія: Питання по бізнесу

Бізнес-план – сукупність принципів, виражена певним планом, дотримуючись який, підприємство здійснює свою діяльність. Цей документ містить в собі відомості про організацію, технологія виробництва товару, результати дослідження ринку, витрати і доходи, Що випливають з даного виду підприємницької діяльності. Бізнес план конкретизує коло споживачів певної продукції, і який саме буде попит. Його можна сформулювати самостійно, деякі звертаються за допомогою фахівців. Грошова сума, яку доводиться платити за складання бізнес-плану, варіюється і навіть дійти до кількох сотень тисяч рублів.

Виробництво корпусних меблів як бізнес

27.02.2017 - 12:25 | Категорія: Виробництво

У виробництві корпусних меблів, як в будь-якому іншому бізнесі, присутні кілька складових. Немає сенсу виділяти якусь одну сторону, тому як це не зможе в повній мірі забезпечити вирішення поставлених завдань і досягти задуманого.

Вирощування індиків як бізнес

26.02.2017 - 21:18 | Категорія: Сільське господарство

Вирощування індиків – це високорентабельна галузь сільського господарства і хороший варіант для бізнесу в селі. З усіх домашніх птахів індик – найбільша: самці досягають 20-30 кг, самі – 8-15 кг. У розведенні такого птаха є свої тонкощі.

Виробництво кісткового борошна обладнання та технологія

26.02.2017 - 19:51 | Категорія: Виробництво

Для бізнесу з виробництва кісткового борошна необхідно знати, що потрібно подрібнювати і просушувати кістки тварин. Продукція: розсип та гранули. Робочі: 3 людини. Вихід готової продукції: 1000 кг / год. Потужність: 43 кВт. Ціна: Один мільйон сто тридцять вісім тисяч крб. Додаткове обладнання для виробництва кісткового борошна.

Спа салон – бізнес з високою рентабельністю

24.02.2017 - 08:48 | Категорія: Сфера послуг

Останнім часом люди стали відвідувати спа-салони, щоб зняти стрес або просто розслабитися, тільки ось таких людей не так вже й багато. Цьому є кілька причин: далеко не всі можуть знати, що таке спа-салон і якими послугами там можна скористатися, яку користь вони принесуть.