Архів за Грудень, 2016

Перепелина ферма з нуля – обладнання, рентабельність

29.12.2016 - 21:14 | Категорія: Сільське господарство

Перепелині яйця – це корисний для здоров’я і біологічно чистий продукт. Попит на нього дуже високий, він в чотири рази більше, ніж пропозиція його на ринку, у зв’язку з цим створення перепелиній ферми – прекрасна можливість почати вигідний бізнес. Однак перед початком створення такого роду діяльності необхідно детально розібрати всі нюанси цього бізнесу, співвіднести наявні можливості з майбутніми витратами і зробити приблизні підрахунки очікуваного прибутку. Перепелиная ферма. З чого почати?

Виробництво гамаків для дачі своїми руками

28.12.2016 - 11:04 | Категорія: Виробництво

Гамак – геніальний винахід американських індіанців. Завдяки своїй мобільності зручності, гамаки з’являються як на присадибних ділянках, так і в квартирах. Особливо винахідливі навіть пристосовують гамак під справжню постіль, яку можна легко прибрати в денний час.

Як відкрити м’ясну лавку

26.12.2016 - 08:22 | Категорія: Торгівельний бізнес

Є безліч способів відкрити свій бізнес при відносно низьких вкладеннях. Одна з таких ніш – м’ясна лавка. Для запуску бізнесу вам знадобиться близько 50 000 рублів плюс звичайно ж гроші на закупівлю м’яса. Але при цьому чистий прибуток щодня становитиме 6-15 тис. Рублів. Погодьтеся непогано, якщо порахувати скільки ви будете отримувати в місяць, А якщо ви відкриєте не одну, а кілька таких крамниць? Ваша прибуток зросте в рази. Наприклад, від 4-6 таких крамниць ви зможете Далі »

Як відкрити м’ясний магазин – бізнес з продажу м’яса

22.12.2016 - 02:18 | Категорія: Торгівельний бізнес

Для будь-якої людини продукти харчування, і зокрема м’ясо – продукти першої необхідності. У зв’язку з цим, м’ясний бізнес ніколи не втратить своєї актуальності і його продукції гарантований стабільний і високий попит. На бізнес з продажу м’яса навіть час від часу з’являється економічна криза надає далеко не таке сильне негативний вплив, як, наприклад, на будівельну сферу послуг або фінансову. М’ясний магазин як бізнес.

Організація піротехнічного шоу з нуля

21.12.2016 - 17:57 | Категорія: Розважальний бізнес

Для того щоб клієнти раз по раз зверталися саме до вас, необхідно організувати ваш сервіс дуже ретельно. Тоді люди саме у вас будуть замовляти феєрверки або піротехнічне шоу для різних святкових заходів, адже гроші люди готові віддавати саме за хороші враження та позитивні емоції.