Архів за Листопад, 2016

Виготовлення подарункових карт

28.11.2016 - 16:08 | Категорія: Виробництво

Уже давно відомо, що пластикові карти – це зручно і просто. Пластикові картки бувають: банківські, дисконтними, сертифікатами, посвідченнями та ін., Одним словом, сьогодні вони застосовуються абсолютно в різних сферах.

Послуги репетитора з єді

28.11.2016 - 02:17 | Категорія: Сфера послуг

Якщо, допоміжне до шкільної програми, підтягувати знання з репетитором по ЄДІ, це може виявитися додатковою гарантією сприятливою здачі ЄДІ і подальшого, успішного вступу до вищого навчального закладу. Наданням послуг репетиторства в свій вільний час, можуть займатисяне тільки вчителі середньої школи, а й багато викладачів ВНЗ. До кінця навчального року потреба в допомозі репетиторів зростає в рази, що дозволяє припустити наскільки прибуткова це ремесло. Широким попитом користуються як домашні педагоги з предметів шкільної прграмми по ЄДІ, Далі »

Вирощування лікарських рослин

21.11.2016 - 20:33 | Категорія: Сільське господарство

Кожен з нас на чутний про популярність в застосуванні лікарських трав і, оскаржувати даний факт, вважалося б божевіллям. Виготовлення препаратів для медицини виготовляються саме з них, на їх основі. Роки минають, а попит на ліки, які були виготовлені з лікарських трав зростає і збільшується серед населених пунктів. Для побудови вдалого і динамічного бізнесу в сфері вирощування лікарських рослин, буває, що досить мати всього лише невеликий свою ділянку. На сьогоднішній день існують якісь продукції, засновані на Далі »

Як відкрити квітковий магазин

20.11.2016 - 09:29 | Категорія: Торгівельний бізнес

Завжди і всюди продаж квітів користується попитом. Мабуть, жодне по-справжньому важлива подія в житті кожної людини не обходиться без квітів: дні народження, весілля, нагородження, новосілля, похорон тощо Яким би – веселим або сумним – не було подія, а свіжі квіти на ньому – обов’язкові «гості». Тут пропонується фактично готовий бізнес-план торгівлі квітами для тих, хто планує цим зайнятися, але не знає, як і з чого почати.

Послуги професійного фотографа

18.11.2016 - 17:45 | Категорія: Сфера послуг

Все більший попит сьогодні набувають послуги фотографів. Професійних фотографів все частіше і частіше запрошують на різні урочистості та свята. Це весілля і корпоративи, маркетингові заходи, дитячі свята та сімейні торжества, ювілеї та випускний, студійні зйомки і багато іншого. Кожен бажає зберегти радісні моменти на фотографіях і відео. Ринок фотопослуг перспективно розвивається і збільшує свої масштаби. Як відкрити бізнес фотопослуги професійного фотографа.