Архів за Жовтень, 2016

Чим торгувати в маленькому місті

27.10.2016 - 13:33 | Категорія: Торгівельний бізнес

Відкриття своєї власної справи – важливий етап у становленні підприємця. Потрібно відповісти на багато важливих питань, перш ніж зробити цей крок. Потрібно зареєструвати фірму, визначити напрямок діяльності, підібрати персонал, орендувати приміщення, провести необхідну рекламну компанію. Благо, що в наш час існують різні курси та лекції для молодих бізнесменів. На цих курсах можна отримати загальне уявлення про організацію своєї справи, а також задати питання. Однак щоб бути повністю готовим, потрібно багато працювати самостійно, вивчати спеціальну літературу.

Організація лазерного шоу

26.10.2016 - 10:46 | Категорія: Розважальний бізнес

В даний час в Росії одними з перспективних є бізнес-ідеї, в різного ступеня пов’язані з відпочинком і розвагами. Протягом усіх дванадцяти місяців вони можуть приносити непоганий дохід. Ілюстрацією такої бізнес-ідеї можуть служити лазерні шоу, чия популярність з року в рік збільшується, що знову ж таки доводить її перспективність.

Оренда кухонного обладнання

23.10.2016 - 16:52 | Категорія: Сфера послуг

З кожним роком, всілякі технічні прилади стають все розумнішими і розумнішими. Що не оминуло і кухонне начиння, яка здатна істотно спростити процес приготування навіть найскладніших страв. Таким чином, господині починають набувати всілякі міксери, блендери, йогуртниці, хлібопічки і так далі, Список досить великий, які згодом займають своє місце на полиці або в шафі. Справа до них доходить вкрай рідко (хоча, часом без них не обійтися), але ж прилади, в основному, досить громіздкі, дорогі і займають чимало Далі »

Виробництво батончиків мюслі

23.10.2016 - 03:23 | Категорія: Їжа та напої

На ринок вийшло нове покоління функціональних продуктів харчування – батончики мюслі. Вони відмінно вписуються в щоденний раціон харчування, є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Вже давно доведено, що запорука гарної фігури і міцного здоров’я – це правильне харчування. Але людина нашого часу постійно зайнятий і це правильне харчування дуже складно багатьом вписати в свій і до того перевантажений день, і ми вибираємо перекушування фаст-фудом замість здорової їжі. Але тепер з’явилися батончики мюслі, які відмінно можуть Далі »

Організація вогняного шоу (фаєршоу)

22.10.2016 - 07:04 | Категорія: Розважальний бізнес

Вперше крутіння вогню як вид провести добре дозвілля зародився в Європі. Спінер (в перекладі з англійської spinn – крутити, вертіти) – так називали майстра, який володіє технікою гри з вогнем. Такий вид бізнесу може відкрити будь-який бажаючий, як окремо фіз. особа, так і велике підприємство по організації свят і дозвілля. Як почати бізнес на організації вогняного шоу?