Архів за 27.09.2016

Програма державного співфінансування пенсії – суть і виплати

27.09.2016 - 20:53 | Категорія: Гроші та фінанси

Зараз у нас є унікальна можливість подбати про своє майбутнє вже сьогодні. Держава надає нам таку можливість при прийнятті беручи участь в програмі державного співфінансування пенсії.

Ідея: дитячі казки онлайн

27.09.2016 - 12:30 | Категорія: Інтернет бізнес

Напевно, ні для кого не секрет, що в сучасному світі діти починають активно користуватися комп\’ютером вже з самого раннього віку, а де комп\’ютер, там і доступ в інтернет. Батьки юних програмістів, часто, більше всього стурбував не згубним впливом техніки на здоров\’я свого чада, а змістом інтернет сайтів, які їх дитина переглядає. Наприклад, у Великій Британії з\’явився сайт, який наповнений дитячими казками, які можна читати, слухати, переглядати в режимі онлайн.

Як купити монети Росії в Україні

27.09.2016 - 12:16 | Категорія: Різні види заробітку

Задовго до появи Інтернету кожна заможна людина міг придбати предмети мистецтва з усього світу. Сьогодні процес покупки став ще більш простим і швидким,а тому складно кого-небудь здивувати можливістю купити монети Росії в Україні, проте безпосередньо процес здійснення викупу предмета нумізматики для багатьох залишається не таким прозорим і зрозумілим, як хотілося б.