Архів за 18.09.2016

Надання психологічної допомоги

18.09.2016 - 21:04 | Категорія: Сфера послуг

Психологічна допомога буває необхідна кожному з нас. Безумовно, можна розповісти про свої проблеми і переживання кому-небудь із знайомих, друзів, родичів і отримати їх рада. Однак набагато ефективніше звернутися за допомогою до фахівця – психолога. У країнах Заходу дана практика є дуже поширеною і майже у кожної людини є свій персональний психолог. Початок бізнесу з надання психологічної допомоги.

Вирощування квітів як бізнес ідея

18.09.2016 - 18:50 | Категорія: Бізнес з нуля

Вітаю, головною темою цієї статті буде дуже цікаве питання – вирощування квітів як вид бізнесу. Спочатку, потрібно обов\’язково зрозуміти, що цей вид бізнесу є дуже специфічним і має багатовідмінних аспектів, як позитивних, так і, на жаль, негативних.

Надання консалтингових послуг

18.09.2016 - 11:14 | Категорія: Сфера послуг

Тут ми поговоримо про бізнес з надання консалтингових послуг, а також ви зможете скачати зразок договору надання консультаційних послуг. У роботі будь-якої організації або компанії виникають проблемні ситуації, наприклад, інтенсивного зростання або стагнації, зміни ринку. Дані ситуації викликають досить проблем, які вимагають негайного вирішення. У цей період керівники та / або власники компаній стикаються з низкою проблем. Саме для об’єктивної оцінки, і правильної реакції в похитнулася ситуації організації, допомагають консалтингові послуги (консультаційні). Надання консалтингової послуги Далі »