Архів за 10.09.2016

Майстерня з дрібного побутового ремонту

10.09.2016 - 19:22 | Категорія: Сфера послуг

Вам все говорять, що у вас золоті руки? Вам не важко полагодити якусь побутову поломку? Ви хочете мати свій заробіток, працюючи тільки на себе? У вас є всі перспективи відкрити свій бізнес. Універсальна майстерня надає послуги з дрібного побутового ремонту не вимагає великих вкладеньі якщо у вас є певна кількість заощадження – сміливо впускайте їх у справу.

Особливості відкриття парфумерного магазину з нуля

10.09.2016 - 15:55 | Категорія: Торгівельний бізнес

В даний час парфумерні магазини досить успішний і прибутковий бізнес. Не можна виключати те, що ставку краще робити на цілу мережу подібних салонів. По-перше, мережа магазинів парфумерії має набагато більше шансів звернути на себе увагу покупців. По-друге, товарообіг в такому випадку буде набагато вище. Необхідно відзначити, що даний бізнес відкривати набагато перспективніше у великих містах, промислових районах і районних центрах. Зрозуміло, що де знаходиться велика кількість людей, тобто потенційних клієнтів, так і попит зростає. Крім Далі »

Скільки коштує відкрити іп

10.09.2016 - 04:08 | Категорія: Питання по бізнесу

Скільки коштує відкрити ІП? Які витрати на реєстрацію ІП? Які витрати можна обійти і на чому заощадити? Про про все це ми будемо говорити далі. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання і зможете без проблем відкрити ІП самостійно або через посередників. Для того щоб самостійно відкрити ІП, необхідно: