Архів за Вересень, 2016

Свінгова торгівля на форекс

29.09.2016 - 08:07 | Категорія: Гроші та фінанси

Одним з варіантів торгівлі, заснованої на біржових коливаннях є трейдінговая пробойная система, модифікацією якої є свінгова торгівля на Форекс. Свінгова торгівля спирається на цінові мінімуми і максимуми попереднього дня. Дана стратегія ставить перед собою завдання по скупки активів за максимальною його ціною, а продаж відповідно за мінімальною. Завдання свінгерів пов’язана з очікуванням зміни ціни в необхідному напрямку. Експерти вважають, що свінгова торгівля несе великі ризики, тому не рекомендується утримувати торговельні місця тривалих термін. Для ефективних Далі »

Чи варто відкривати свій бізнес одному або знайти партнерів

28.09.2016 - 17:56 | Категорія: Питання по бізнесу

При відкритті власного бізнесу людина прагне до незалежності і свободі. Відкриваючи власну фірму бізнесмен вирішує безліч питань – напрямок майбутнього бізнесу, суми початкових інвестицій, необхідність знайти партнерів по бізнесу. Останнє питання – один з найскладніших і причини його виникнення можуть бути різні.

Організація груп продовженого дня

28.09.2016 - 12:49 | Категорія: Сфера послуг

Група продовженого дня з супроводом (в школу, на групу подовженого дня, додому) прийде на допомогу батькам, чиї діти вчаться в 1-5 класах (можливо і 6 класів). Тут важливо враховувати, що дітей проводжати, зустрічати, вчити з ними уроки не у всіх є можливість.

Програма державного співфінансування пенсії – суть і виплати

27.09.2016 - 20:53 | Категорія: Гроші та фінанси

Зараз у нас є унікальна можливість подбати про своє майбутнє вже сьогодні. Держава надає нам таку можливість при прийнятті беручи участь в програмі державного співфінансування пенсії.

Ідея: дитячі казки онлайн

27.09.2016 - 12:30 | Категорія: Інтернет бізнес

Напевно, ні для кого не секрет, що в сучасному світі діти починають активно користуватися комп\’ютером вже з самого раннього віку, а де комп\’ютер, там і доступ в інтернет. Батьки юних програмістів, часто, більше всього стурбував не згубним впливом техніки на здоров\’я свого чада, а змістом інтернет сайтів, які їх дитина переглядає. Наприклад, у Великій Британії з\’явився сайт, який наповнений дитячими казками, які можна читати, слухати, переглядати в режимі онлайн.