Архів за Серпень, 2016

Пасивні і активні операції комерційних банків

31.08.2016 - 20:33 | Категорія: Питання по бізнесу

Діяльність, пов’язана з формуванням ресурсів з власних і залучених активів називається пасивними операціями банків. Дії, пов’язані з розміщенням коштів з кредитування та інвестицій називаються активними операціями банку. Вони є взаємозалежними за рахунок неможливості існування активних операцій без пасивних. Банк має ресурси в межах володіння пасивами. Саме тому найважливішим завданням банку стає швидке залучення коштів за вигідними відсотками на ринку. Пасивні операції, завдяки яким формуються ресурси складаються виходячи з таких операцій:

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

30.08.2016 - 16:19 | Категорія: Гроші та фінанси

У сучасному житті часом виникають такі ситуації для вирішення яких терміново необхідні гроші. Будь-то заповітна мрія про покупку квартири, або машини, або необхідність негайного лікування, ну або просто непередбачені витрати. Тому майже кожна третя людина вирішується взяти гроші на ці та інші витрати в кредит.

Як відкрити малий бізнес в сфері послуг

30.08.2016 - 10:08 | Категорія: Сфера послуг

Якщо Ви вирішили організувати власний бізнес, то при виборі напрямку діяльності, варто звернути увагу не тільки на прибутковість і популярність виду обраній діяльності, а й враховувати власні захоплення та інтереси. Навіть невеликий приватний бізнес буде розвиватися більш стабільно, якщо є особиста зацікавленість. В реаліях нашої поточної життя саме бізнес в сфері послуг допоможе реалізувати свої мрії і домогтися визнання. Що таке сфера послуг?

Нові напрямки малого бізнесу

30.08.2016 - 09:56 | Категорія: Різні види заробітку

Багато людей замислюються про відкриття власної справи. Але дуже важко придумати щось нове, то, ніж поки ніхто не займається або ж те, що відомо, але мало кому. Нові напрямки бізнесу повинна бути не просто нової, а тією, яка буде відповідати попиту споживачів, їх нових потреб. Нову ідеї не позаімствуешь, так як тоді вона вже буде зовсім не новою.

Бізнес-план кінотеатру. як відкрити кінотеатр 3d, 5d

28.08.2016 - 03:36 | Категорія: Розважальний бізнес

У наведеній нижче статті буде розглянута інформація, необхідна для відкриття кінотеатру, тут же можна дізнатися вартість такого бізнесу і завантажити готовий приклад бізнес-плану. Якщо ви задумалися про відкриття кінотеатру, то невеликі міста, безсумнівно, програють більшим в цьому плані, Так як жителі Росії та країн СНД зазвичай скачують необхідну інформацію з торрентів. Однак навіть в маленьких містах останнім часом люди почали проявляти зацікавленість до кінотеатрів (завдяки новим технологіям, таким як 3D, 4D, 5D) і касовим фільмам. Далі »