Архів за Липень, 2016

Бізнес по виробництву деревного вугілля

31.07.2016 - 21:32 | Категорія: Виробництво

Виробництво деревного вугілля – старорусское заняття. З давніх-давен на Русі був затребуваний цей продукт, головним чином для печей в кузнях. Деревне вугілля виготовляли в селах, а потім продавали по містах.

Бізнес план приватного кінотеатру

30.07.2016 - 19:43 | Категорія: Розважальний бізнес

У наш час відкриття сучасного кінотеатру – це вигідний бізнес, але витрат для його реалізації буде потрібно багато. Для того щоб відкрити кінотеатр з декількома залами витрата складе від двох мільйонів доларів. Звичайно, відкриття одного залу обійдеться дешевше, приблизно в 300-400 тисяч доларів, ніж декількох, ця сума враховується без оплати оренди приміщення.

Бізнес по виробництву виробів з деревини

25.07.2016 - 13:51 | Категорія: Виробництво

Дерево – це матеріал, який при грамотному використанні буде практично невичерпний. Якщо ваш вибір впаде на нього, то подумайте, що ви зможете зробити з нього. Що ж можна придумати в цьому випадку? Вибір, як не дивно великий, ви можете відкрити бізнес з виробництва виробів з деревини, Власне кажучи, паперу, целофану або навіть спирту. Наша країна володіє великими запасами дерева, а так само виробів з деревини були у вжитку, тому можна зробити вибір з якого матеріалу, Далі »

Відкриваємо фірму по ремонту квартир

22.07.2016 - 05:46 | Категорія: Сфера послуг

На початку 90-х років минулого століття став особливо популярний в Росії бізнес по ремонту та будівництву квартир. В даний час даний тип бізнесу стоїть на міцному фундаменті ринку послуг і набирає все більших обертів розвитку.

Коефіцієнт оборотності оборотних коштів

20.07.2016 - 06:52 | Категорія: Питання по бізнесу

Раціональне використання оборотних фондів призведе підприємця до успіху. У процесі економічного аналізу оборотних коштів можна виявити резерви підвищення ефективності виробництва, виявити проблемні місця в стратегії компанії, які можуть призвести до збитків. Важливість коефіцієнта оборотності оборотних коштів підтверджується рекомендацією Міністерства Фінансів РФ про таке розрахунку і докладному аналізі.