Архів за Червень, 2016

Бізнес на атракціонах

28.06.2016 - 08:28 | Категорія: Розважальний бізнес

Парк атракціонів – улюблене місце розваги не тільки дітей, а й дорослих. Ще б! Адже де, як не тут можна відпочити від повсякденної суєти, безтурботно провівши час і зарядити масою позитивних емоцій. Не дивно, що кількість відвідувачів різноманітних гірок-гойдалок-каруселей з кожним роком лише зростає – Всім хочеться долучитися до маленького свята, який дарують ігрові майданчики .

Бізнес на продаж повітряних кульок

26.06.2016 - 14:21 | Категорія: Торгівельний бізнес

Дивно, але такий добре всім відомий з дитинства товар, як повітряні кульки, наповнені гелієм, залишається недооціненим вітчизняними підприємцями. При відносно невеликій винахідливості його можна зробити основою повноцінного бізнесу.

Бізнес з продажу фруктів і овочів з нуля

26.06.2016 - 05:32 | Категорія: Торгівельний бізнес

Торгівля овочами та фруктами завжди було дуже прибутковою справою. Великі магазини, супермаркети овочі та фрукти закуповують великими партіями по, цьому вони не беруть стиглі плоди. Відповідно на прилавки потрапляють не достиглі овочі і фрукти. А от не великі магазини і торгові лавки з невеликим об’ємом, можуть створити репутацію як продавець стиглої, свіжої ягоди. У передноворічні свята прибуток може скласти 1000 доларів на місяць. Перший підводний камінь на шляху підприємця, вибір торгового приміщення. Якщо, магазин не Далі »

Бізнес з продажу сипучих будматеріалів

25.06.2016 - 22:43 | Категорія: Торгівельний бізнес

Ви коли-небудь замислювалися, що люди, охочі розбагатіти, діляться на дві категорії – на тих хто мріє і тих, хто робить? Для других будь-яка ідея – це спосіб матеріально забезпечити себе і близьких і варіант самореалізації. Будь-яку ідею можна втілити в життя. Але для цього доведеться як слід попрацювати. Особливо в тому випадку, якщо ваш стартовий капітал невеликий або відсутній зовсім. Особливості галузі бізнесу.

Експірація – що це таке

24.06.2016 - 23:27 | Категорія: Питання по бізнесу

Закінчення строків, кінець, закінчення це все є експірація опціонів і ф’ючерсів, англійською expiration. Вона являє собою закриття договорів на біржі. Ще можна говорити так, що це дата коли проходять всі зобов’язання по опціонах. Відбувається розрахунок між партнерами і поставляється актив. Актив і розрахунок може бути в зв’язці. Термінові договору мають стандартні терміни, які переміщуються на біржі.