Виробництво клінкерної цегли

31.12.2018 - 20:50 | Категорія: Будівництво та ремонт

Сьогодні мова піде про досить прибутковому (до півмільйона прибутку щомісяця) бізнесі, який швидко окупається (за оцінками експертів – від 6 місяців) і вимагає відносно невеликих капіталовкладень (від мільйона рублів на старті). Йтиметься про виробництві клінкерної цегли та тротуарної плитки.

ЩО ТАКЕ КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА?

Це цегла , вироблений із спеціального сорту глини, яка в процесі виробництва обпалюється при температурі близько 1300 ° С. Завдяки такій високій температурі, досягається повне запікання цегли або плитки, внаслідок чого вони набувають різні колірні відтінки. І найприємніше, що ці відтінки не вигоряють і зберігають свою ідентичність після великої кількості часу.

Бізнес на клінкерної цегли

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КЛІНКЕРНУ ЦЕГЛУ?

Повсюдно. Скрізь, де використовуються будь-які інші види лицювальної цегли і декоративного каменю. Він може використовуватися і для облицювання фасадів будівель і споруд, і в інтер’єрі в якості декоративного матеріалу, і в якості тротуарної плитки (цегляна тротуарна плитка).

ЧОМУ КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА ТАК ЗАТРЕБУВАНИЙ?

Дійсно, останнім часом попит на клінкерну цеглу неймовірно високий. Велика кількість будівель житлового або комерційного призначення сьогодні облицьовуються клінкерною цеглою. Цей продукт має підвищений попит. І ось чому:

Клінкерна цегла міцніше керамічного фасадного цегли.

Клінкерна цегла має більш низький ступінь водопоглинання. Це дозволяє йому краще переносити сильні морози, які погано позначаються на стані звичайного керамічної цегли.

Клінкерна цегла добре пропускає пар. Це означає, що випаровування НЕ будуть затримуватися всередині приміщення, а будуть виходити назовні. Це сприятливо позначається на мікрокліматі в інтер’єрі.

Клінкерна цегла не містить екологічно шкідливих і брудних речовин.

Клінкерна цегла виготовляється з глини різних відтінків. Тому готовий продукт може мати масу різних колірних рішень. При цьому всі кольори будуть природними. Тобто, цегла не містить барвників. А значить, колір не може загубитися згодом.

Є й певні мінуси. Наприклад, клінкерна цегла – досить складний в застосуванні продукт. Іншими словами, будівельники повинні мати відповідний рівень знань і досвідом, для того щоб використовувати таку сировину в роботі. До того ж потрібні спеціальні розчини кладок, так як цегла має низьку водопроникність.

Отже, тепер ви розумієте, що клінкерна цегла і тротуарна плитка є високоякісними будівельними продуктами, затребуваними на ринку. Додайте сюди ще два плюси. Запуск виробництва клінкерної цегли – завдання досить проста. Щодо проста. Все обладнання є на ринку. Щоб заощадити, завжди можна придбати верстати б / у. Навчити людей виробничого процесу виготовлення клінкерної цегли також не складає великих труднощів.

Основним завданням тут є пошук постачальника спеціальних сортів тугоплавкої глини, необхідних для виробництва тих чи інших видів клінкерної цегли (маються на увазі різні колірні варіації).

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС

Якісний клінкерну цеглу і тротуарна цегла виготовляють методом пластинчастої екструзії за допомогою вакуумного преса. Спочатку в змішувачі замішують глиняну суміш, основу майбутнього цегли. Далі відправляють цю суміш на формувальний верстат і під прес. Після того як цегла або плитка придбають форму, їх відправляють в піч, а потім в спеціальну електрокамеру на сушку. Ось і вся технологія виробництва клінкерної цегли.

УСТАТКУВАННЯ

Як вже стало зрозуміло з попереднього абзацу, нам знадобиться наступне обладнання:

Змішувач.

Формувальний верстат, вакуумний прес.

Піч.

Сушильна камера.

Різні інструменти, лопати, відра і т. п.

Загальна вартість обладнання та інвентарю становитиме близько мільйона рублів.

ПЕРСПЕКТИВИ БІЗНЕСУ З ВИРОБНИЦТВА КЛІНКЕРНОЇ ЦЕГЛИ ТА ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

За словами експертів, які мають досвід в даній галузі виробництва, собівартість квадратного метра тротуарного клінкерної цегли становить близько 300 рублів. Вартість реалізації оптовим способом – близько 800-1000 рублів за метр. Разом – 500-700 рублів прибутку з кожного квадратного метра плитки.

Тобто, виробляючи хоча б: 1000 м² плитки щомісяця, можна розраховувати на прибуток в районі 500-700 тисяч рублів. Звичайно, ці цифри приблизні. Але вони чудово ілюструють всі перспективи цього затребуваного бізнесу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.