Виготовлення наклейок для інтер’єру

27.12.2018 - 18:03 | Категорія: Будівництво та ремонт

Сьогодні поговоримо про бізнес, який не вимагає великих вкладень. При цьому він є досить перспективним і здатний приносити дуже хороший прибуток своєму власникові. Більш того, для організації цього цікавого справи вам не буде потрібно навіть орендувати приміщення під офіс . По крайней мере, на перших порах. Буде досить кімнати в квартирі або навіть просто робочого столу з комп’ютером. Більш того, можна обійтися і без цього, якщо ви самі не будете займатися роботою, а будете лише виступати в якості організатора. Хоча ні, комп’ютер з інтернетом все одно знадобиться. Або ноутбук або навіть планшет, на крайній випадок.

Отже, сьогодні розповімо про таку цікаву ідею бізнесу, як виготовлення і подальша реалізація вінілових наклейок для декору інтер’єру . Далі – про все по порядку.

Виготовлення наклейок для інтер’єру

РІЗНОМАНІТНІСТЬ НАКЛЕЙОК ДЛЯ ІНТЕР’ЄРІВ

Залежно від призначення і сфери застосування ці наклейки можуть бути самими різними. Їх можна розділити на безліч типів, в залежності від того чи іншого параметра. Наприклад, це можуть бути повнокольорові зображення, які практично не відрізняються від фотографій. Це можуть бути і монохромні зображення (силуети), які відмінно виглядають на однотонних контрастних поверхнях.

Наклейки можуть відрізнятися не тільки за кольором, але і за розміром. Є наклейки невеликі, якими можна прикрасити маленькі поверхні, злодієві фасадів меблів або віконної кватирки. А є і гігантські наклейки, яких достатньо, щоб задекорувати цілу стіну або навіть кілька стін.

Також наклейки розрізняються за призначенням. Тобто, всі вони, звичайно, для інтер’єрів . Але ж інтер’єр – поняття розтяжне. Існують наклейки для стін, для дверей, вікон, фасадів меблів і т. д.

ДЕ І ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНТЕР’ЄРНІ НАКЛЕЙКИ?

Говорячи про інтер’єрних наклейках, багато хто відразу ж думають про своє власне житло, стінах, вікнах, дверях. Але ж сфера поширення цього декоративного матеріалу набагато ширше.

Наклейки можна використовувати не тільки в дизайні або декорі житлових інтер’єрів. Вони можуть стати прекрасним матеріалом для оформлення магазинів, офісів, медичних і освітніх установ. Салони краси, ресторани, бари, коворкінг-центри – скрізь знайдеться місце для інтер’єрних наклейок. Скрізь вони привнесуть нотку стильності і гарний настрій.

ПЕРЕВАГИ БІЗНЕСУ НА ВИГОТОВЛЕННІ НАКЛЕЙОК ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ

Напевно, найголовнішим плюсом даного виду бізнесу є його доступність. Організувати виготовлення наклейок для інтер’єрів можна з мінімальними вкладеннями. А іноді і практично без них. Весь робочий процес можна виконувати прямо в квартирі. Навіть офіс не обов’язковий.

Вам потрібно робоче місце з комп’ютером та інтернетом. Адже вся первісна робота виконується в графічних редакторах. А вже потім готовий макет наклейки роздруковується і нарізається на плоттері.

Крім того, цей бізнес досить прибутковий. Націнка на готову продукцію становить близько 200 відсотків від суми витрат на виготовлення. Тобто, організувавши канал стабільних продажів, можна отримувати хороші гроші.

НАЙГОЛОВНІШЕ В ЦЬОМУ БІЗНЕСІ

Тут навіть розписувати довго не варто. Найголовніше в цій справі – це ваші креативні навички. Потрібно або вміти класно малювати, або бути дизайнером. В чому різниця? У тому, що дизайнер може і не вміти малювати, але він точно може скласти класний образ з уже готових, куплених або знайдених на безкоштовних стоках зображень.

Але найголовніше, щоб, незалежно від вашого амплуа, у вас в голові було багато оригінальних креативних ідей. Адже публіка постійно прагне чогось нового. І ваші наклейки для інтер’єрів повинні постійно оновлюватися. Вони не повинні бути схожі на продукцію конкурентів (а їх багато, потрібно сказати).

І тут, якщо ви самі не є людиною творчою, є тільки одне рішення. Вам потрібно знайти хорошого дизайнера або художника, який буде малювати макети для вас. Найдешевший для вас варіант – це пошук виконавця на біржах фріланса.

приклад наклейок

ЯК ПОЧАТИ СВІЙ БІЗНЕС НА ВИГОТОВЛЕННІ ІНТЕР’ЄРНИХ НАКЛЕЙОК?

Почати досить просто. Ви повинні визначити цільову аудиторію для свого майбутнього продукту. Залежно від цільових клієнтів, дизайн наклейок буде змінюватися. Наприклад, для жіночої аудиторії актуальні романтичні образи – квіти, метелики, красиві завитки, модні образи, силуети міст і т. д. Для чоловічої частини клієнтів можна запропонувати наклейки з персонажами з фільмів і комп’ютерних ігор, автомобілями та іншою технікою, якісь абстрактні фантастичні образи і т. д. А діти люблять мультяшним героїв, яскраві кольори і велика кількість деталей.

Ви можете вибрати одну аудиторію або ж працювати відразу з усіма.

Далі вам потрібно вирішити, хто буде розробляти дизайн майбутніх виробів. Якщо досвіду і знань досить, то ви самі можете виступати в ролі дизайнера. Це найоптимальніший і вигідний варіант. Якщо ж самі ви створити макет не можете, то виходом стане партнерство з одним або декількома дизайнерами. Але прибутком доведеться ділитися. Хоча переживати з цього приводу особливо не варто. Адже дизайн купується один раз, а готова наклейка для інтер’єру може продаватися сотні і навіть тисячі разів.

Матеріали для наклейок – вінілову плівку – краще купувати прямо зі складів виробника або ж у великих постачальників. Це дозволить значно скоротити витрати виробництва. А значить, збільшити прибуток. Один квадратний метр вінілової плівки для друку обійдеться, в середньому, в 300 рублів.

Також і друкувати макети краще у великих друкарнях і поліграфіях. Працювати з дрібними компаніями не вигідно, так як вони не можуть запропонувати цікаві ціни. Якщо ви налаштовані дуже серйозно і впевнені в успіху на сто відсотків, можете задуматися про покупку професійного плоттера. Його ціна – близько півмільйона рублів. Це дозволить зробити виробничий процес максимально вигідним.

ЯК УПАКОВУВАТИ ГОТОВІ ВИРОБИ?

Ще один важливий момент – упаковка готових наклейок. Самі розумієте, наклейки – продукт досить примхливий. Перевозити його не так просто, як здається. Так, він легкий. Але він досить габаритний. А ще він дуже легко псується. Досить тільки трохи зім’яти рулон, і виріб буде зіпсовано. Це недопустимо. Адже товар цей досить дорогий. Один квадратний метр наклейки може коштувати від 1000 до 4000 рублів, залежно від дизайну і кольору.

Тому варто подбати про упаковку. Ідеальний варіант – бляшані або картонні тубуси, куди можна легко помістити наклейку, згорнуту в рулон. У такій упаковці наклейки точно доїдуть до покупця в цілості й схоронності.

ЯК ПРОСУВАТИ СВІЙ БІЗНЕС НА ІНТЕР’ЄРНИХ НАКЛЕЙКАХ?

Кращий варіант – сайт або група в соціальній мережі. В мережі ви точно знайдете багато клієнтів для свого продукту. Звичайно, це не єдині варіанти. Ви цілком можете просувати свої наклейки через роздрібні магазини сувенірної та подарункової продукції, працювати з дизайнерами інтер’єрів і декораторами, весільними агентствами та компаніями, що займаються організацією свят.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.