Виготовлення будиночків для собак

28.11.2018 - 16:58 | Категорія: Будівництво та ремонт

На господарів домашніх тварин можна заробляти пристойні гроші. Ця аудиторія клієнтів дуже схожа на іншу дуже бажану аудиторію – молодих батьків. І ті, і інші не шкодують для своїх дітей або для своїх вихованців ніяких коштів. Вони готові платити великі гроші і робити церегулярно. Сьогодні ми не будемо говорити про бізнес-ідеї, так чи інакше пов’язаних з дітьми (на цю тему у нас багато публікацій і попереду буде ще більше). Сьогоднішня стаття буде присвячена домашнім тваринам. А саме – собакам. Ми поговоримо про просте в реалізації бізнесі, який здатний зробити власників чотириногих вихованців (і самих собак) ще більш щасливими. А ви зможете заробити на цьому цікавому занятті хороші гроші. Отже, перейдемо до суті бізнес-ідеї.

ЧОГО ПОТРЕБУЮТЬ СОБАКИ?

Хоч покупцями будуть безпосередньо власники собак, ми зупинимося на кінцевій цільової аудиторії – на самих собаках. Давайте спробуємо перерахувати основні потреби, які існують в собачому світі.

Всі без винятку собаки хочуть їсти. Це раз. Тобто, хорошим бізнесом буде виробництво кормів для собак. Мінус – в перенасиченості ринку і присутності великих відомих гравців. Пробитися буде дуже непросто. Якщо ви, звичайно, не зробите революцію в собачому харчуванні.

Також всі собаки потребують вигулюванні. Навіть, якщо собака живе в міській квартирі, господарям доводиться періодично її вигулювати. Послуга вигулювання собак – ось вам і ще одна ідея бізнесу.

Собаки люблять гри. Продаж або виробництво іграшок для собак – ще одна бізнес-ідея.

Якщо собака маленька і кімнатна, то взимку вона потребує одязі. Виробництво одягу для собак – ще один спосіб заробітку.

Ті собаки, які живуть в приватних будинки – у дворі – потребують ще одному атрибуті. Йдеться про будках. Ми вже розповідали про бізнес на виготовленні будок для собак. Сьогодні ми хочемо продовжити цю тему. Йтиметься про виготовленні та продажу собачих будиночків .

ІДЕЯ БІЗНЕСУ – ВИГОТОВЛЕННЯ МІНІ-БУДИНКІВ ДЛЯ СОБАК

Ця ідея бізнесу існує вже не перший рік. Природно, з’явилася вона на Заході. Але пізніше прийшла і до нас. Бізнес полягає в будівництві будиночків для собак. Саме будиночків. Чи не будок, а повноцінних міні-будинків. Тільки всередині буде жити саме собака. Тому і сам будиночок будується за розмірами собаки. Для маленького вихованця – будиночок поменше. Для великого – побільше. Ось вам кілька прикладів будиночків для собак.

приклади будок

У чому сенс? – запитаєте ви. Навіщо все це собаці? Адже, найчастіше, пес прекрасно себе почуває і в звичайній дерев’яній будці. Без всього цього ексклюзиву і пафосу. Та так воно і є. Самому собаці, по суті, взагалі все одно. А ось господарям, особливо тим, хто любить, дуже важливо знати, що їх чотириногий член родини мешкає в не менш комфортних і естетичних умовах, ніж вони самі.

На Заході власники собак, що живуть в приватних будинках, уже давно підхопили цю модну хвилю. Вони будують красивий великий будинок для себе, а у дворі будують не менш розкішний будиночок для свого улюбленого пса. Ось ще кілька прикладів.

Будиночки для собак

Ця мода добралася і до нашої країни. Тепер забезпечені власники котеджів і особняків бажають, щоб їх собаки теж жили в людських умовах. І тому нерідко замовляють для своїх чотирилапих друзів будки, більше схожі на дитячі лялькові будиночки. Звичайно, ця мода більше стосується великих міст. Але поступово міні-будинки для собак завойовують популярність по всій країні. Тому, пора поговорити про бізнес на виготовленні будиночків для собак.

ЯК ЗАРОБИТИ НА МІНІ-БУДИНКАХ ДЛЯ СОБАК?

Перше, що вас повинно бути в наявність, якщо ви хочете зайнятися цим бізнесом, це рівні руки, що ростуть з потрібного місця. Хоча, навіть якщо ви ніколи не тримали в руках молоток або ножівку, у вас все одно є шанси на успіх. Можна зібрати команду, а самою займатися розробкою проектів елітних будок і керувати бізнесом.

Припустимо, руки у вас прямі і працювати ними ви вмієте. Що далі? Необхідний інструмент. Працювати ви будете з різними матеріалами – від дерева (основний) і металу до черепиці та лакофарбових матеріалів. Для кожного з цих матеріалів знадобиться свій набір інструменту.

Також потрібна перша партія сировини. Дошки, метал, черепиця для даху, кілька банок фарби, сайдинг і т. д. Кінцевий набір буде залежати від того, якого типу собачі будиночки ви збираєтеся будувати. Може бути, ви взагалі захочете будувати повноцінні будиночки з бетону і цеглини.

І, звичайно ж, вам потрібна майстерня, в якій і буде відбуватися весь процес проектування і побудови будиночків для собак. Гараж або якась споруда – будуть ідеальними варіантами.

Що стосується самих будиночків – якщо немає фантазії і досвіду, можна пошукати готові креслення в інтернеті. Їх там більш ніж достатньо.

Реклама. Найголовніше – знайти перших клієнтів. А далі – якщо ви працюєте в приватному секторі, ваші клієнти швидко сповістять про ваші послуги і товари всіх своїх знайомих. А ті – своїх. І так далі. Сарафанне радіо обов’язково принесе позитивний ефект і принесе вам нові замовлення.

Пропонуйте клієнтам різні проекти. Не повторюйте одні й ті ж будки по кілька разів. Нехай ваші клієнти знають, що у їх пса індивідуальний ексклюзивний будиночок. І другого такого не буде ні у жодній іншій собаки. На цьому все. Бажаємо успіхів!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.