Будівництво будинків на продаж

27.08.2016 - 19:32 | Категорія: Будівництво та ремонт

Маючи непоганий початковий капітал, було б дуже вигідно зайнятися будівництвом будинків, з метою подальшого їх продажу.Маючи непоганий початковий капітал, було б дуже вигідно зайнятися будівництвом будинків, з метою подальшого їх продажу.

Вибір місця розташування.

На самому початку варто вибрати земельну ділянку під майбутнє будівництво з урахуванням того, що його «географічне» положення повинно відповідати вимогу замовника. При виборі місцевості орієнтуйтеся на розвиненість інфраструктури і наявність комунікацій. Можна, звичайно, побудувати будинок і на «периферії», але знайти покупця на таке житло буде набагато складніше.

Підрядники.

Підшукайте кваліфікованих і недорогих фахівців. При будівництві вам будуть потрібні робочі для закладки фундаменту, каменярі, малярі, штукатури, покрівельники, монтажники сантехнічних комунікацій і електромонтажники. Якщо ви самі погано розумієте в тонкощах будівництва і не особливо покладаєтеся на чесність найнятих працівників, то вам знадобиться ще й менеджер (куратор, керуючий, виконроб) по будівництву. Відмінним рішенням для зведення будинку буде гвинтовий фундамент. Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про котеджі і їх будівництво, то Вам сюди.

Проектна і кошторисна документація.

Приватний будинок, хоча і невелика, але при цьому досить складне технічне спорудження, тому перед його будівлею необхідно розробити проектно-кошторисну документацію. Проект повинен містити будівельну, сантехнічну, електричну і технологічну частини. Крім того в кожній частині повинні бути закладені витратні матеріали та кошторис на виконання робіт по ній. Будьте готові до того, що на узгодження проекту потрібно багато часу і грошей.

На що будуть витрачені кошти?

Левова частка всіх грошей піде на придбання земельної ділянки і оформлення проектної та кошторисної документації. На другому місці за вартістю – це закупівля і витрати на зберігання, а також на транспортування обладнання та будматеріалів. Найменше – оплата праці підрядників.

Також можна Заказать металлические конструкции для производства будинку.

Будівельні роботи, як правило, починають на початку весни, щоб дохід від вкладених коштів отримати в кінці літа – на початку осені.

Замовник залишиться задоволений, якщо будівельні роботи проводити «під ключ». Це означає, що до будинку повинні бути підведені і змонтовані всередині будинку всі комунікації, закінчена внутрішня і зовнішня обробка. Дуже важлива умова для замовника – це дотримання термінів будівництва, тому відповідально поставтеся до постачання і забезпечення будівництва.

Пошуки клієнтів.

Якщо ви плануєте організувати будівництво будинку, але конкретного замовника поки немає, то є сенс познайомитися з проектами будинків, що мають особливу популярність. Постарайтеся передбачити побажання майбутніх замовників. Це може бути гараж або літня кухня. Дизайн внутрішнього оздоблення повинен бути нейтральним, не помітним. Ближче до закінчення оздоблювальних робіт, приділіть увагу рекламі, що будується.

Прибуток.

Прибуток від будівництва будинків, як правило, становить близько 30 – 33% від вартості його продажу. Рештою вирученими коштами ви перекриєте свої витрати. В абсолютному вираженні, прибуток безпосередньо залежить від обсягів будівництва. Якщо стартовий капітал і попит на будинки в приватному секторі дозволяють, то можна починати будівництво відразу декількох об\’єктів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.