Бізнесовий проект з установки натяжних стель

12.08.2016 - 10:45 | Категорія: Будівництво та ремонт

Відкриваючи свій бізнес, в першу чергу орієнтуємося на його прибутковість і затребуваність. В цьому відношенні будівельний бізнес є найвигіднішим.Однак слід врахувати, що при стійкому попиті на ремонт і будівництво житла, рівень конкуренції тут дуже високий.Відкриваючи свій бізнес, в першу чергу орієнтуємося на його прибутковість і затребуваність. В цьому відношенні будівельний бізнес є найвигіднішим.Однак слід врахувати, що при стійкому попиті на ремонт і будівництво житла, рівень конкуренції тут дуже високий.
Тому головним завданням для початківця бізнесмена є надання комерційної пропозиції унікальності, здатної привернути увагу споживача.

Говорячи про ремонт з монтажем натяжних стель, в першу чергу відзначаєш дуже великий вибір колірних рішень, невелику тривалість проведення робіт (3-5 годин) і низькі ціни. Прикладом можуть бути тканинні стелі Раменське , якісні стелі і добре організований бізнес. Перевага натяжних стель для замовників полягає в використанні екологічно чистого матеріалу, рівною і гладкою поверхні, на якій не скупчується пил, простий і легкий догляд за таким полотном. Ціна монтажу підвісної стелі залежить від якості використовуваного матеріалу і країни виробника. Важливим фактором, що впливає на вартість стелі, є вибір способу кріплення, для якого використовуються гарпунні, штапікового або кліпсові кріплення. Гарантійний термін, який дається для якісної експлуатації коливається від 15 до 25 років.

В принципі, для відкриття власного бізнесу з надання послуг установки натяжних стель професійні знання з будівництва не потрібні, але розбиратися в самому технологічному процесі все-таки бажано. Починати створення компанії після реєстрації, яка буде займатися наданням даних послуг, слід з вибору постачальника якісних матеріалів. Наступним кроком буде набір і навчання співробітників. А на завершення висуваються на ринок свої пропозиції. Якщо керівник проявить себе по всіх цих напрямках вмілим переговірником, тоді можна говорити про успішний старт компанії, звівши до мінімуму початкові витрати.

Адже можна вкласти величезні кошти в організацію бізнесу, а потім довго виходити на беззбитковість. А можна піти шляхом товарного кредиту, налагодження дилерських та дистриб’юторських зв’язків з компаніями, що виробляють натяжні стелі. Є ще й такий шлях просування послуг з установки натяжних стель як «партизанський» або вірусний маркетинг. Є також можливість придбання перших клієнтів, уклавши співпрацю з компаніями, що реалізують супутні товари і послуги. Допоможе компанії привернути до себе увагу неординарна пропозиція, здатне зацікавити потенційного замовника. Це може бути безкоштовний підбір, дизайн або прибирання приміщення після ремонту.

Стройбаза- купить балку двутавровую в Киеве

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.