Як заробити стартовий капітал

31.05.2016 - 05:25 | Категорія: Бізнес з нуля

Свій бізнес – мрія багатьох людей. Але відкрити власну справу, не маючи стартового капіталу, просто неможливо. Навіть найменший інтернет-магазин вимагає початкових вкладень. Що робити, якщо грошей немає, але спробувати себе в бізнесі дуже хочеться? Звичайно ж шукати способи заробити.

Різних способівСвій бізнес – мрія багатьох людей. Але відкрити власну справу, не маючи стартового капіталу, просто неможливо. Навіть найменший інтернет-магазин вимагає початкових вкладень. Що робити, якщо грошей немає, але спробувати себе в бізнесі дуже хочеться? Звичайно ж шукати способи заробити.

Різних способів швидко отримати потрібну суму в Інтернеті досить багато. Більшість з них – пастки і шахрайство. Так що, перед тим, як бігти за «легкими грошима», варто оцінити адекватність, законність і ефективність способу.

Крім того, пам’ятайте, вам потрібно не тільки отримати початковий капітал, а й грамотно ним розпорядитися. Адже свій бізнес – це, в першу чергу, вміння зменшувати витрати і збільшувати прибуток.

Як заробити стартовий капітал: прості можливості.

Насправді, отримати в своє розпорядження стартовий капітал, достатній для відкриття власної справи, не надто складно. Головне – докласти зусилля, вибравши перед цим по-справжньому дієвий спосіб заробітку або отримання грошей.

1. Оформлення кредиту в банку.

У цього варіанту є і плюси, і мінуси. З одного боку, отримати позику в банку начебто нескладно – достатньо лише зібрати документи і дочекатися схвалення заявки. З іншого, не можна забувати, що такі умови стосуються позик на індивідуальні потреби фізичних осіб. Для малого та середнього бізнесу потрібні набагато більші суми, і умови отримання кредиту будуть більш жорсткими.

Якщо ви берете кредит на розвиток бізнесу, банк стає вашим інвестором. Погодьтеся, для будь-якої фінансової організації важливо, щоб вкладені кошти повернулися. Відповідно, при оформленні кредиту ви повинні будете підтвердити не тільки свою платоспроможність, а й перспективність вашої бізнес-ідеї. Для цього доведеться уявити співробітникам банку бізнес-план. Тільки після його розгляду буде прийнято остаточне рішення.

плюси:

а) доступність способу – кредит може отримати кожна людина;

б) довгострокова перспектива повернення кредиту;

мінуси:

а) необхідність складання реального бізнес-плану;

б) обов’язок щомісяця виплачувати суму кредиту і відсотки;

2. Отримання коштів від інвесторів

Мабуть, один з найпопулярніших, але найскладніших способів отримання необхідної суми. Він чимось схожий з оформленням кредиту, різниця лише в тому, що бізнес-план і перспективи ви будете представляти не банку, а конкретним людям, які захочуть ризикнути своїми грошима, вклавши їх у ваше підприємство. Крім того, ви повинні пам’ятати – якщо інвестор вкладає потрібну вам суму, він отримує право на частину прибутку від бізнесу.

3. Самостійна робота на біржах копірайтингу

Варіант, безумовно, привабливий – працювати ви будете виключно на себе, в тому темпі, який для вас найкращий. Крім того, фріланс дозволяє залишати якусь частину часу для заняття іншими проектами. Ще одна перевага роботи копірайтером – для цього майже не потрібно вчитися (по крайней мере, якщо ви збираєтеся писати інформаційні статті). Досить добре володіти російською мовою і вміти швидко знаходити інформацію.

Без мінусів, на жаль, не обходиться навіть цей варіант – «золотих гір» заняття копірайтінгом не приносить. По крайней мере, спочатку.

4. Работа в Интернет

Цей спосіб, так само як і попередній, не надто сприяє швидкому заробітку. Але все ж залишається дієвим і надійним. Найпривабливіше в роботі в мережі – вона не вимагає особливих умінь і навичок, тут точно ні до чого ваше вищу освіту. Звичайно, для того, щоб верстати розсилки або рекламувати сайти, доведеться повчитися. Але є й інші варіанти – перегляд реклами за гроші або обмін файлами на спеціальних сервісах.

Представлені варіанти розрізняються за трудомісткістю, ефективності і швидкості отримання доходу. Перші два – більш складні, зате швидкі. Третій і четвертий способи заробітку швидкісними не назвеш, але для деяких людей вони, можливо, підійдуть як не можна краще.

«Бачу ціль». І про перешкоди забувати не варто

Пам’ятайте, вірно поставлена ??мета – це половина успіху. Саме тому величезну, найважливішу в вашому житті мету краще розбити на кілька дрібних завдань – так ви зробите її більш реальною, адекватною і здійсненним.

Заробити стартовий капітал можна. Але при цьому вам доведеться зменшити витрати. Більше дійте, більше отримуйте, менше витрачайте – така нехитра арифметика обов’язково принесе свої плоди.

Перед тим, як приступати до роботи, потрібно розрахувати, скільки часу вам буде потрібно на отримання потрібної суми. Оцінюйте свої сили коректно – жодна людина не може два або три роки працювати кожен день по дванадцять годин. Вихідні і відпустку теж варто врахувати.

Як збільшити дохід: рекомендації

1. Складайте план доходів.

Записуйте співвідношення витрат і надходжень, плануйте все на тиждень або навіть місяць вперед – це буде дисциплінувати і мотивувати вас.

2. Торгуйтеся і обговорюйте.

Торг – основа економії. Він доречний завжди. Повірте, якщо ви оволодієте умінням розмовляти з людьми – у вас все вийде.

3. Більше працюєте = більше заробляєте

Згідно зі статистикою, люди, які працюють понаднормово, отримують на 44% більше своїх колег, чітко дотримуються розпорядку. Будьте більш ефективні, і прибуток не змусить себе чекати.

Як скоротити витрати?

1. Враховуйте все.

Дійсно все – важлива кожна дрібниця. Коли ви зрозумієте, скільки грошей у вас йде на непотрібні, зайві предмети, ви зможете заощадити на цьому.

2. Кредит – крайній засіб.

Кожен раз, коли ви захочете взяти кредит, згадуйте народну мудрість – «береш чужі ненадовго, віддаси свої і назавжди». Вчіться жити за коштами.

3. Купуйте розумно

Спонтанні покупки вдаряють по вашому бюджету дуже суттєво. Плануйте придбання і витрачайте гроші тільки на ті речі, які вам дійсно потрібні.

Ефективне управління фінансами

1. Вчіться грамотно управляти власними фінансами

Найважливіша складова в процесі управління своїми коштами – облік витрат і прибутку. Не обов’язково рахувати кожну копійку, але ви завжди повинні представляти співвідношення, скільки заробили і скільки витратили за певний відрізок часу. Зрозуміло, доходи повинні перевищувати витрати – тільки так ви зможете накопичити стартовий капітал.

2. Плануйте.

Ви повинні прогнозувати майбутні доходи і витрати. Виходячи з цих даних, ви зможете розробити стратегію отримання прибутку – наприклад, зробити короткостроковий вклад під високі відсотки. Гроші повинні працювати.

3. Збирайте.

Витратити ви встигнете в будь-який момент. Чи не розпиляйтеся по дрібницях – у вас є мета, і варто докласти всіх зусиль для якнайшвидшого її досягнення.

4. Записуйте кожну витрату.

У план витрат і доходів потрібно вносити абсолютно всі. Навіть пляшку газованої води, куплену на вулиці. Ефективність цього способу при необхідності накопичення коштів доведена давно – варто їм користуватися.

Рекомендацій по накопиченню і заробітку стартового капіталу досить багато. Звичайно ж, застосувати всі і відразу складно. По крайней мере, якщо ви тільки почали це робити. Наведені поради включають деяку кількість обмежень, які навряд чи вам сподобаються.

Але варто визначити, що для вас найцінніше – одномоментні задоволення, або перспектива відмінного заробітку, яка чекає вас, якщо ви все ж заробите капітал і відкриєте свою справу.

Застосовуйте рекомендації поступово, вводите по кілька нових правил за тиждень – так буде простіше. Поставте мету, визначте час, необхідний на її досягнення, розробіть план і приступайте до його реалізації.

Завжди пам’ятайте, навіщо ви стільки працюєте і обмежуєте себе. Особисті успіхи – це найкраща мотивація. Оцініть власні сили і здібності, вибирайте найбільш підходящий спосіб – кредит, інвестиції або наполеглива робота – і починайте прямо зараз.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.