Як відкрити успішний бізнес

28.05.2016 - 09:52 | Категорія: Бізнес з нуля

Перехід до ринкової економіки сильно вплинув на життя суспільства і привів до пошуку найбільш перспективних місць роботи та нових джерел доходів, що вимагало також підвищення рівня кваліфікації. Зараз багато хто задається питанням, як відкрити успішний бізнес і ні в чому собі не відмовляти. Як прийнято думати, ключову роль у формуванні успішного бізнесу відіграють матеріальні вкладення і знання. Однак багато чому, що відноситьсяПерехід до ринкової економіки сильно вплинув на життя суспільства і привів до пошуку найбільш перспективних місць роботи та нових джерел доходів, що вимагало також підвищення рівня кваліфікації. Зараз багато хто задається питанням, як відкрити успішний бізнес і ні в чому собі не відмовляти. Як прийнято думати, ключову роль у формуванні успішного бізнесу відіграють матеріальні вкладення і знання. Однак багато чому, що відноситься до психології, зокрема, питань підсвідомості має приділити пильну увагу. Які ж складові успіху?

Основа для відкриття успішного бізнесу.

Як не дивно, всього 10% підприємців вдається утримати свій бізнес після першого року. Тобто, тільки у 1 з 10 підприємців виходить успішно вести свій бізнес. Передумовами такої ситуації можуть послужити погано продумана стратегія або ж недостатня кількість вкладень, причин чимало. Але головна – неготовність підприємця до ведення власної справи. Ти отримуєш свій результат після переломного моменту, тоді і приходить відчуття відповідальності за власні дії.

У такі моменти підприємець починає активно все обмірковувати і діяти. Пізнаючи, наприклад, маркетинг, людина не тільки повчає знання, а й намагається знайти їм застосування на практиці. Так що можна перестати думати про капітал і починати діяти.

Бізнес ідея.

Бізнес ідею можна взяти у інших, але по-справжньому цінною є власна ідея, на створення якої було витрачено власні сили, тільки такі ідеї людина дійсно готовий відстоювати. Бажано, щоб бізнес-ідея була пов’язана з улюбленою справою, інакше все може обернутися морем розчарувань. Підприємець повинен мати пристрасне бажання втілити свою ідею.

Тайм-менеджмент.

Ви, швидше за все, вже помічали, як проходять дружні зустрічі і побачення з діловими людьми. Він постійно тягнеться до смартфону, а вона не знає чим себе зайняти. У такій ситуації ви не виграєте ніде, не можете насолодитися спілкуванням зі своєю коханою і також не сприяєте успішному результату угоди, яку постійно обговорюєте по телефону сидячи в ресторані. Радимо вам іноді дозволити собі розслабитися і приділити увагу близьким, подбати про своє здоров’я, внутрішньої гармонії, в кінці кінців, зовнішності.

Все вищезазначене є колесо життя, проблеми в одному з цих складових, може спричинити за собою проблеми і в іншій сфері. Наприклад, якщо ви погано себе почуваєте, вам складніше концентруватися.

Чесність і відкритість.

У розвитку свого бізнесу, якщо ви хочете щоб він приносив вам з кожним роком все більший дохід і продовжував розширюватися, вам варто забути про шахрайство, фальсифікації і обману в цілому. Як все таємне стає явним, так і одного разу потрапивши, ви можете втратити все. Прикладом такої ситуації може послужити продаж бракованого товару. Такий стан речей показує клієнту, що ви неякісно виконуєте свою роботу. Як наслідок ви втрачаєте клієнта, який міг би сказати про вас своїм знайомим або ж стати вашим постійним клієнтом. Відкритість завжди привертає, в бізнесі вона допомагає утримати старих клієнтів і залучити нових, що означає зростання продажів і інші перспективи.

Свою думку і інтуїція.

Якщо ви вирішите розповісти своїм знайомим свої думки про відкриття бізнесу, ймовірно, знайдеться безліч бажаючих вас переконати. Хтось не сприйме цю інформації всерйоз, хтось почне говорити про сумний досвід своїх знайомих. У цей момент просто думайте про те, що не всім це дано, а у вас просто повинно вийти.

Не довіряйте чужим думкам. Якби всі ваші знайомі знали, як правильно жити, вони були б уже олігархами. Ви можете, і вам навіть варто, прислухатися до думки людей, які вже пройшли через все це, але рішення повинно бути прийнято тільки вами.

Відкриття власного бізнесу може бути пов’язане з проблемами психології і швидше, особистісних питань, ніж матеріальних. Чесність, відповідальність за свої дії і багато роботи – ось потрібні якості для підприємця, який хоче отримати не тільки матеріальну вигоду, а й бути щасливим.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.