Чи потрібно орендувати офіс для свого бізнесу

23.05.2016 - 02:54 | Категорія: Бізнес з нуля

Перед приватними фірмами та індивідуальними підприємця постає питання про необхідність оренди офісу. Таке буває в разі розширення бізнесу, законодавчого вимоги, потреба в економії за допомогою оренди приміщення дешевше. Оренда офісу становить чималу частину витрат компанії.

Як визначити, чи потрібно вам взагалі орендувати офіс для свого бізнесу? Деякі просто рівняютьсяПеред приватними фірмами та індивідуальними підприємця постає питання про необхідність оренди офісу. Таке буває в разі розширення бізнесу, законодавчого вимоги, потреба в економії за допомогою оренди приміщення дешевше. Оренда офісу становить чималу частину витрат компанії.

Як визначити, чи потрібно вам взагалі орендувати офіс для свого бізнесу? Деякі просто рівняються на своїх конкурентів, однак кожен окремо взятий вид діяльності має на увазі свої обставини, які потрібно враховувати, підходячи до цього питання.

Оренда офісного приміщення може обернутися великою втратою часу ваших співробітників і вашого власного. Офіс зазвичай асоціюється з одноманітністю, рутиною, що кілька вдаряє по мотивації працівників. В результаті науково-технічної революції, більше число компаній переходить до політики віддаленої роботи. Як зрозуміти чи підходить вам таке ведення справ?

Задайте собі питання: «Чи зможу я обійтися без оренди?». Іноді відповідь виявляється твердо позитивним. Хоча, звичайно, варіант покупка приміщення в розстрочку, найбільш прийнятний. Коли ви остаточно розплатитеся, то, будучи вже власником приміщення, можете його продати або здати в оренду.

Якщо ви вирішили орендувати офіс, то дайте бухгалтеру завдання розрахувати зміни в балансі вашої організації. Якщо у вас виникають проблеми з утриманням складу, коли всі процеси бізнесу перенесені на папір, вирішити проблеми набагато швидше і простіше.

Крім матеріальних змін, слід враховувати зміни нематеріального характеру, до яких може привести оренда. Наприклад, оренда приміщення в елітному бізнес центрі явно піднімає статус підприємства. Але фірмі, котра є представницею престижу, це просто не потрібно.

Наступне питання: «Яка повинна бути площа орендованого приміщення?». Подумайте про співвідношення квадратних метрів і необхідній кількості співробітників. Ваша діяльність повинна приносити дохід, і завдяки твору технічного підрахунку, ви можете скоротити значно кількість витрат.

В якій частині міста вибирати офіс? Якщо ваше підприємство характеризується як престижне, тут, безумовно, потрібно орендувати приміщення в елітному, і бажано, новому бізнес-центрі. Якщо аура престижу вас не хвилює, то можете зайвий раз не витрачатися і орендувати приміщення на околиці.

Як знайти вигідні пропозиції про оренду? Тут потрібно підходити з точки зору економії. Відсутність необхідності в скороченні коштів на приміщення полегшує процес: ви можете звернутися до ріелтора, який знайде відповідне місце. Але для того щоб результат був ідеальним, обговоріть з ним чіткі критерії вашого ідеального офісу, нерідко про ці пунктах доводиться настійно нагадувати.

Коли ви зайнялися питанням про оренду приміщення, перегляньте найновіші пропозиції по нерухомості вашого міста. Так ви можете наштовхнутися на гарячі пропозиції. Загляньте також в газети, ще нерідко цікаві пропозиції зустрічаються в телевізійних програмах і в рекламі на радіостанціях.

Коли ви знайшли гарну пропозицію, безпосередньо здзвонитеся з орендодавцем. Кількість телефонних номерів цікавлять вас бізнес-центрів краще максимально скоротити і округлити (10, 20, 40). Постійні дзвінки рассредоточатся ваших співробітників і знизять їх працездатність.

Якщо ви остаточно визначилися з місцем, яке хочете орендувати, то переходите безпосередньо до укладення договору. Договір оренди укладається тільки в письмовому вигляді, ніякі усні угоди з метою уникнення непорозумінь не допускаються.

Пам’ятайте: право здати в оренду приміщення належить тільки власнику даного приміщення. Перевірте правоздатність іншого боку укладати даний договір, якщо ви маєте справу з представником, переконайтеся, що при собі у нього є відповідна довіреність на право укладати договори від імені компанії, в якій він працює.

Під час переговорів про укладення договору оренди подумайте, як збираєтеся облаштувати майбутній офіс. Чи потребує офіс ремонту, де будуть стояти столи і комп’ютери, рішення цих чимало важливих питань створюють робочу обстановку і атмосферу у вашій організації.

У разі відсутності часу, доручіть ці завдання спеціалізованій фірмі. Там працюють досвідчені люди, які займаються плануванням бізнес місць і розміщенням співробітників на їх робочому місці. Хоча результат не буде досягнутий без вашої участі, адже тільки керівник і його підлеглі знаєте про деталі функціонування підприємства.

Коли ви пройшли всі щаблі і всі вищезгадані питання залишилися позаду, сміливо в’їжджайте зі своїми працівниками в новий офіс. Ми бажаємо вам удачі!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.