Перспективні напрямки відкриття малого бізнесу

16.05.2016 - 22:57 | Категорія: Бізнес з нуля

Найперший крок у відкритті малого бізнесу, це не реєстрація вашої діяльності і вас як індивідуального підприємця, а перспективні напрямки відкриття малого бізнесу і які дії ви будите здійснювати для того щоб досягти своєї мети стати успішним бізнесменом.

Як знайти перспективні напрямки відкриття малого бізнесу.

1) Першим кроком для вас стане вибір напрямку діяльності, тобто те, чим ви будите займатися. Буде це виробнича сфера, торгівля або сфера послугНайперший крок у відкритті малого бізнесу, це не реєстрація вашої діяльності і вас як індивідуального підприємця, а перспективні напрямки відкриття малого бізнесу і які дії ви будите здійснювати для того щоб досягти своєї мети стати успішним бізнесменом.

Як знайти перспективні напрямки відкриття малого бізнесу.

1) Першим кроком для вас стане вибір напрямку діяльності, тобто те, чим ви будите займатися. Буде це виробнича сфера, торгівля або сфера послуг.

Велика частина людей вважає, що найголовніше на початковому етапі, це великий стартовий капітал, але насправді це не найголовніше, тому що успіх бізнесу залежить від його сфери.

Якщо ви вирішили, що саме підприємницька діяльність підходить вам найбільше, і ви хочете цим займатися, вам потрібно буде визначитися, який напрямок ви хочете вибрати для вашого бізнесу: буде це виробництво, послуги або торгівля вирішувати вам.

Часто виробництво вимагає дорогої апаратури, це не є нерозв’язною проблемою, бо його можна орендувати, але і це не найголовніше, найголовнішим в бізнесі є його затребуваність, іншим словом попит на товар, і ваші знання які допоможуть вам продумувати нові ідеї і втілювати їх в життя, для того щоб ваша продукція була конкурентно спроможної.

Що б почати бізнес пов’язаний з торгівлею, наявність коштів на закупівлю товару так само бажано, але не обов’язково, так як багато товарів можна брати на продаж не купуючи його, тобто коли продали його, тоді розрахувалися з фірмою постачальником. Але цей варіант зменшує дохід фірми, але якщо у вас є інші хороші сторони, які відрізняють вас від фірм конкурентів, дохід ваш буде рости.

З мінімальним стартовим капіталом можна починати свій бізнес в сфері послуг, але це за умови, що ви компетентні в даній сфері, і даний вид діяльності затребуваний і підходить вам, адже від цього залежить ваш кишеню.

Тепер ми з вами повинні врахувати те, що головним основоположним вашого бізнесу є не велика сума грошей, а ваші знання, навички, і бажання. Так само ви повинні знати про те, що деякими видами послуг можна займатися тільки при отриманні ліцензії.

2) Пошук найбільш прибуткових напрямків в бізнесі.

Для того щоб зайнятися найбільш підходящим для вас видом бізнесу, потрібно проаналізувати свої знання і вміння. Приміром, у фармацевта набагато більше можливостей відкрити аптеку, так само як і у кондитера відкрити булочну або кулінарію.

Можливо, ви не бачите можливість відкрити свій бізнес по вашій спеціальності, або вам просто це не до душі. Тоді вам варто задуматися про ваші уподобання і захоплення. Наприклад, ви творча людина, ви складаєте пісні і вірші до урочистостей, допомагаєте в оформленні організації торжества, якщо вам це до душі, задумайтеся, адже це може бути відмінне джерело доходу. Подруги запитують поради або допомоги у виборі макіяжу, зачіски або наряду, може ви природжений стиліст, і відкриття салони краси, була б гарна можливість поєднати улюблену справу з доходом.

Однак при виборі сфери вашого бізнесу, найімовірніше буде покладатися на Ваше творіння, тобто ваша професійна діяльність.

По-перше, ви знаєте, що є грошова сфера, вам найлегше опрацювати можливі варіанти питань, проблем які виникнуть, як на початковому етапі, так і в подальшому розвитку бізнесу.

По-друге, ви знаєте технології виробництва і людей, які допоможуть вам в тих чи інших питаннях.

В невідомої для вас сфері бізнесу вам доведеться дізнаватися все самому, і вчитися на своїх помилках, а це великий фінансовий ризик.

3) Критерії, на які важливо звернути увагу, вибираючи свій напрямок в бізнесі. Можливість тестування ніші до початку роботи.

Як відомо найлегше побудувати бізнес в той момент, коли підвищується попит на даний вид бізнесу. Якщо фінансовий стан вашої місцевості зростає, дуже вигідно відкривати салони з новими машинами, якщо ж навпаки фінансовий стан знижується, то краще за все торгувати автомобілями, і відкрити майстерню по ремонту автомобілів. Не рідко буває що в місцевості розташованої по сусідству ситуація може бути протилежною.

Якщо ви все-таки вирішили вибрати невідому вам сферу бізнесу, то вам буде дуже корисно попрацювати в даній сфері, причому звичайним найманим робітникам, наприклад, мийник (ца) посуду. Ви побачите плюси і мінуси в роботі начальника даного ресторану, нюанси і секрети, про які вам не розкажуть на курсах і уроках, і природно шляхи вирішення багатьох питань.

Можливо, відкрити свій бізнес як частина чужого, уклавши договір про співпрацю з будь-якої великої компанією. Тобто можна почати бізнес, пов’язаний з мережевим маркетингом. У цій сфері вже є розроблений чіткий план дій, яким необхідно дотримуватися, можете використовувати відомий бренд, щоб не витрачатися на рекламу, так само закуп товару за низькою вартістю. Але є так само і мінуси даної галузі, по-перше прибутком доведеться ділитися, по-друге, дуже багато фірм конкурентів, по-третє тут потрібно бути неординарною особистістю з безліччю свіжих перспективних ідей, бути витривалим і комунікативним.

4) Як знайти свою нішу в сфері торгівлі, послуг, виробництва.

Найбільш більший дохід приносить вам нова НЕ протоптана так звана стежка. Тобто це ідеї, певні думки, дії, які ні хто до вас несовершал, так звані нововведення.

Головним мінусом цього бізнесу є його непередбачуваність, тобто ми не можемо передбачити, затребуваний чи буде товар чи ні, буде рости ціна на нього або падати. Все це буде складно визначити для нового товару, ніж для товару, який довгий час присутній на ринку, і користується попитом.

Нові товари і послуги, які, на вашу думку, можуть значно поліпшити життя людей, ідеально задовольнити якусь з їх потреб.

Новий товар не завжди є, затребуваний, не тому що він поганої якості або дорого коштує, а тому що люди погано його знають і просто бояться купувати мало – відомий товар. Коли то і Петро Iне міг продати картоплю, навіть безкоштовно люди не хотіли його розбирати.

Як би дивно не було, але багато речей були винайдені приблизно в один момент різними людьми. Тому якщо вам в голову прийшла стоїть ідея, не відкладайте її в довгий ящик, адже вона може прийти в голову іншої людини, який в свою чергу, не зволікаючи втілить її в життя.

На чому заробляють бізнесмени в Європі і США, чи можна переймати їх досвід?

Багато речей, які присутні в нашій країні, люди привезли, відвідавши країни Західної Європи або США, сюди входить мережевий маркетинг, фінансові піраміди, суші бари, кафе швидкого харчування, і хот доги. Все це відмінно прижилося, і ми вже не можемо уявити своє життя без цього. Тому варто придивитися, як відкривають бізнес в розвинених країнах. Але не варто копіювати в сліпу, потрібно враховувати, то, що наш народ значно відрізняється від народу за кордоном.

Як бачите відкрити прибутковий бізнес, який буде вам до душі, не складно, необхідні лише хороша бізнес ідея, величезне бажання, і корисні знання в обраній вами сфері послуг.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.