Держпрограма підтримки малого бізнесу

06.05.2016 - 19:02 | Категорія: Бізнес з нуля

Зараз малий бізнес є прибутковою справою і покращує свої позиції у всіх сферах діяльності. У багатьох країнах, зараз, існує допомога, також і від держави, для розвитку нових фірм. Це можуть бути різні спрощені процедури реєстрації, отримання сертифікатів, податкові пільги, видача ліцензій на різні види діяльності. І якщо підприємець врахує всі вимоги фірми, то може отриматиЗараз малий бізнес є прибутковою справою і покращує свої позиції у всіх сферах діяльності. У багатьох країнах, зараз, існує допомога, також і від держави, для розвитку нових фірм. Це можуть бути різні спрощені процедури реєстрації, отримання сертифікатів, податкові пільги, видача ліцензій на різні види діяльності. І якщо підприємець врахує всі вимоги фірми, то може отримати фінансування з боку держави.

Державні програми (держпрограми) на підтримку малого бізнесу це перш за все видача грошових коштів, які повинні піти на реалізацію поставлених проектів і цілей фірми. Види фінансування залежить від поточного проекту, також це може бути одноразова виплата або довгострокове фінансування проекту.

Фінансування ведеться з бюджетних коштів, а значить до підприємців є багато претензій. Найчастіше фінансують такі види діяльності як сфера послуг або обслуговування населення, промисловість, нанотехнології або інновації. Від держави можна домогтися фінансування на технічне переозброєння, підключення до електромереж, на поповнення оборотних коштів і на інші проекти, головне що б це призводило до підвищення виробництва фірми. Всі витрати з фінансування, підприємець зобов’язаний надавати письмово.

Зараз для розвитку малого бізнесу існує багато заохочень деякі з них вельми корисні починаючим підприємцям. Це оренда приміщення на пільгових умовах, в розпорядженні держави, також спеціальні технопарки і бізнес-інкубатори. Всі можливі пільги фірма повинна уточнити в своєму регіоні в регіональній адміністрації.

Для початківців з нуля свою справу, існує різні безкоштовні консультації та допомогу в юридичних і фінансових проблемах, які надаються держпрограмами підтримки малого бізнес.

Існують не тільки федеральні програми підтримки малого бізнесу, а й обласні і регіональні. Про їх існування і вимогах, фірма повинна дізнатися в місцевих муніципалітетах.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.