Розміщення реклами на асфальті

26.05.2018 - 11:47 | Категорія: Бізнес з нуля

Розміщення реклами на асфальті . Стартувати в такому бізнесі може будь-яка людина, що володіє креативними здібностями і досвідом малювати. Для роботи знадобляться стійкі фарби, щоб написи на асфальті не втрачали своєї яскравості. Виготовляти трафарети можна з картону, фанери або з фторопласту.

Бажано пропонувати замовникам різні види послуг. Наприклад, барвиста реклама може коштувати дорожче, ніж одноколірний малюнок. Однією з найдорожчих може бути послуга створення реклами, що світиться в темряві. Для таких малюнків потрібно придбати люмінофорного фарбу, проте, дохід може зрости в рази.

Замовниками таких послуг можуть бути заклади громадського харчування, туристичні агентства, магазини, освітні установи. Така реклама коштує набагато дешевше, ніж будь-які інші види реклами, наприклад, розміщення оголошень на телебаченні або в ЗМІ. Тому проблем з пошуком клієнтів у підприємця не буде.

Просувати послуги реклами на асфальті можна через сайт і в соціальних мережах. Прибуток буде залежати від кількості виконуваних замовлень, тому важливо налагодити виконання декількох замовлень в день – в цьому випадку підприємець може розраховувати на гідну оплату праці.

У мегаполісах послуги такої реклами є дуже затребуваними і окупаються за термін від 1 до 3 місяців. У невеликих містах теж є всі шанси налагодити такий бізнес і отримувати стабільний дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.