Організація весільних церемоній

04.01.2018 - 21:18 | Категорія: Бізнес з нуля

Багато молодих людей сьогодні відмовляються від традиційних церемоній одруження і все більше схиляються до мінімалізму та проведення весільної церемонії на природі або у моря. Тому якщо Ви живете у моря або в якомусь мальовничому місці, то ця ідея точно для Вас!

Замість ресторанів і дорогих весільних банкетів для багатьох молодят сьогодні приваблива весільна церемонія на березі моря, наприклад, в Туреччині чи в Криму. По-перше, за ціною це вийде не дорожче, ніж звичайне весілля, а навіть вигідніше. По-друге, це важлива подія в житті 2-х людей запам’ятається назавжди.

ідеї для бізнесу з нуля – весільні церемонії

Як організувати бізнес на весільних церемоніях?

Для цього Вам потрібно купити весільну атрибутику: квіти, келихи, стрічки, подушечки для кілець, судини для пісочної церемонії, кольоровий пісок, реквізити для фотосесій (букви, таблички), арку, прикрашену квітами і текстилем, підставки з весільними кулями з квітів, стіл церемоніймейстера.

Так само слід домовитися з професійним фотографом про співпрацю і водієм, який буде катати молодих.

Скільки коштує така церемонія? Вартість залежить від наповнення церемонії, церемонія може бути класичної і символічною. Ціни починаються від 500 доларів і вище залежно від потреб замовників.

Крім церемоній для молодят, можна займатися організацією церемоній на річницю весілля, на 10, 15, 20, 25, 30 і т. д. років спільного життя.

Весільний бізнес завжди буде прибутковим бізнесом, найголовніше, зловити тренд, то, що затребуване і популярно саме сьогодні.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.