Обслуговування комп\’ютерного по онлайн

23.11.2017 - 08:07 | Категорія: Бізнес з нуля

Обслуговування комп\’ютерного ПО онлайн . Одним з найпопулярніших і швидко напрямків є віддалене супровід і обслуговування різного комп\’ютерного ПО, починаючи від 1С і анти-вірусних програм і закінчуючи ігровими програмами.

Ця бізнес ідея має ряд переваг:

по-перше , не потрібно виїжджати в офіс, що дуже економить час співробітників;

по-друге , можна співпрацювати з компаніями з інших регіонів, що дає всі шанси на більш високий дохід, ніж якби це було тільки в одному місті.

Під супроводом програм зазвичай розуміється регулярне оновлення і усунення виникаючих неполадок.

Найпоширеніше і прибутковий напрямок в сфері супроводу програм – це супровід програми 1С. Зараз немає жодного підприємства і жодного бізнесмена, у якого в офісі не була б встановлена ??ця програма. Завдяки 1С на підприємствах контролюються всі виробничі процеси, а так само відбувається управління фінансовими потоками.

Єдине – для того, щоб займатися супроводом цієї програми, потрібно бути франчайзі компанії 1 С, тобто придбати у неї франшизу. Франшиза швидко окупається, оскільки супровід 1 С – це дуже популярна послуга, в якій потребують багато компаній. І якщо Ви – кваліфікований програміст в цьому напрямку, то брак клієнтів у Вас ніколи не буде.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.