Магазин рукоділля

24.09.2017 - 15:56 | Категорія: Бізнес з нуля

Чому ця ідея є затребуваною і принесе прибуток тим, хто її реалізує? Подивіться, сьогодні величезна кількість людей захоплюється як сучасними так і традиційними видами творчості: малюванням, в\’язанням, скрапбукінгом, декупажем, миловарінням, флористикою (створення букетів ручної роботи), створенням прикрас, квілінгу, шиттям.

Чому ця ідея є затребуваною і принесе прибуток тим, хто її реалізує? Подивіться, сьогодні величезна кількість людей захоплюється як сучасними так і традиційними видами творчості: малюванням, в\’язанням, скрапбукінгом, декупажем, миловарінням, флористикою (створення букетів ручної роботи), створенням прикрас, квілінгу, шиттям.

Основна маса аудиторії це жінки, адже у жінок в природі закладено займатися творчістю і рукоділлям. У багатьох містах є проблема відсутності необхідних сучасних матеріалів та інструментів для творчості, тому умільці змушені замовляти продукцію через інтернет і часто на американських сайтах. Це не завжди буває вигідно через вартість доставки, тому багато відмовляють собі в придбанні подібної продукції і задовольняються тим мінімумом, що вже є на полицях в магазинах.

Хоча на сьогоднішній день з\’являється багато якісних матеріалів в Росії, нові дизайнери і виробники пропонують сучасну крафт продукцію, яка цілком може скласти конкуренцію американській. Проте законодавцем моди і нових напрямків у творчості залишається Захід.

ідеї для бізнесу з нуля - рукодільний магазин

Як можна заробляти на магазині творчих товарів?

. По-перше , продаючи матеріали і товари, магазин залишає собі певний відсоток за роботу.
. По-друге , можна створити інтернет-магазин або продавати товари через інтернет (можна використовувати соціальну мережу Instagram, де зосереджено дуже багато творчих людей), відправляючи замовлення поштою.

У магазині можна продавати вже готову продукцію ручної роботи – іграшки, квіти, прикраси, фотоальбоми, рамки.

Що ще можна продавати в магазині рукодільних товарів? Асортимент найрізноманітніший, причому товари хенд мейд зараз дуже затребувані.

Дуже великим попитом користуються мила ручної роботи – вони можуть бути мати красиву форму квітки або виглядати якось незвично, тому їх часто дарують як оригінальний подарунок.

ідеї для бізнесу з нуля - мило ручної роботи

Вироби з каменів-самоцвітів теж увійшли в моду. Люди купують їх для себе, щоб використовувати особливі властивості деяких каменів, про які вони чули. Так само часто їх купують для своїх близьких в якості подарунка. З деяких каменів умільці роблять гарні грошові дерева, які можуть стати незвичайною прикрасою будинку.

Так само популярністю користуються плетені вироби з паперу. Люди згортають звичайний офісний папір в трубочки, покривають ці трубочки фарбою і плетуть з них все, що завгодно: кошики для білизни, підставки для фруктів, хлібниці, шкатулки. Готовий виріб, покрите лаком, виглядає дуже стильно і красиво.

Валяні вироби з вовни теж відомі тим, що люди купують їх для своїх близьких як подарунок. Це можуть бути теплі і екологічні тапочки, шкарпетки, капелюхи, оригінальні стильні сумочки.

Не забудьте ще про вироби з дерева та листівки ручної роботи.

Маючи такий величезний асортимент, Ваш магазин завжди може запропонувати покупцеві просто величезна кількість всяких оригінальних штучок.

Ще одне джерело доходу це проведення навчальних майстер-класів. Ви можете знайти майстрів, які відмінно розбираються в якихось видах творчості, організувати платні майстер-класи з метою продажу своїх товарів і заробітку на самому проведенні майстер-класів.

Як бачите, ідеї для бізнесу з нуля не завжди вимагають понад зусиль і унікальних ідей, варто тільки уважно дивитися по сторонах і відзначати, чого і в якій ніші не вистачає сьогодні людям.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.