Вигідний бізнес в маленькому місті

29.04.2016 - 22:35 | Категорія: Бізнес з нуля

Якщо ви хочете відкрити вигідний бізнес, вам необхідно враховувати розміри міста, його географічне положення, а також статистичні дані про населення: кількість, вік, стать, тим самим вивчивши цільову аудиторію, яка в подальшому буде приносити вам дохід. Важливо пам’ятати, що вигідний бізнес великого міста може бути затребуваний в маленькому місті і навпаки.

Особливості ведення бізнесу в маленькому місті.

плюси:

ТериторіяЯкщо ви хочете відкрити вигідний бізнес, вам необхідно враховувати розміри міста, його географічне положення, а також статистичні дані про населення: кількість, вік, стать, тим самим вивчивши цільову аудиторію, яка в подальшому буде приносити вам дохід. Важливо пам’ятати, що вигідний бізнес великого міста може бути затребуваний в маленькому місті і навпаки.

Особливості ведення бізнесу в маленькому місті.

плюси:

Територія мала і населення не численне, а конкурентів в рази менше, тому вивчити їх досить легко.

Знову-таки через невеликій території витрати на рекламу мінімальні, а значить і стартовий капітал необхідний менший, ніж у великому місті.

Хороший сервіс може бути вкрай привабливий, адже населення маленького міста зовсім не розпещені в цьому сенсі.

Як відомо, передові технології великих міст сильно запізнюються в маленькі міста, тому ймовірно використовувати вже готову ідею ведення бізнесу.

мінуси:

Необхідно враховувати платоспроможність населення, яка як правило нижче, якщо, звичайно, мова не йде прикордонних містах.

Врахувати доведеться і види діяльності населення, так, наприклад, салони краси для тварин навряд чи з успіхом приживуться в невеликому містечку.

Ви повинні бути готові до труднощів в разі, якщо Ваш бізнес не пов’язаний з виробництвом.

Можливо, ви самі є жителем маленького містечка, яких в Росії дуже і дуже багато, і бажали б почати свій особистий бізнес, але, не знаючи бізнес-ідей, помиляєтеся, що всі ніші вже зайняті і вигоду не одержати. Не варто впадати у відчай, необхідно лише провести моніторинг ідеї бізнесу, досліджувати добре відому Вам територію міста, і обов’язково знайдеться та незайнята ніша. Якщо жеВас привертає сфера, досить популярна у підприємців, то варто запропонувати свої більш привабливі умови, а «сарафанне радіо» швидко зробить за Вас рекламу, тільки потрібно правильно, враховуючи помилки і прибуткові ідеї інших, почати бізнес.

Природно, найвигіднішим в невеликому місті є сфера послуг, тобто кафе, магазини, перукарні, автосервіс тощо. Ця сфера завжди затребувана, а відповідно і успішна для підприємців. Однак більш обачно слід ставитися ктакім ризиковим і затратним ідеям як боулінг, лазертаг і так далі, – вони можуть виявитися збитковими. Нагадуємо, щоб уникнути провалу, необхідно заздалегідь провести аналіз ринку, який в маленькому місті зробити куди простіше, ніж у великому.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.