Бізнес ідея з мінімальними вкладеннями

27.04.2016 - 19:23 | Категорія: Бізнес з нуля

Зустрівся з цією ідеєю бізнесу абсолютно випадково і був украй здивований простоті і оригінальності структури вибудуваної моделі. Враховувалася ідея організації бізнесу з мінімальними вкладеннями, що підходить звичайному сільському жителю. Іншими словами, селяни організували відповідно до своїх потреб вигідний бізнес, що кілька не вкладається в моїй свідомості. Але вониЗустрівся з цією ідеєю бізнесу абсолютно випадково і був украй здивований простоті і оригінальності структури вибудуваної моделі. Враховувалася ідея організації бізнесу з мінімальними вкладеннями, що підходить звичайному сільському жителю. Іншими словами, селяни організували відповідно до своїх потреб вигідний бізнес, що кілька не вкладається в моїй свідомості. Але вони змогли, ось і справді вірне твердження: «голота на вигадки хитра».

Думаю, трішки зацікавив Вас унікальною в усіх сенсах бізнес-ідеєю, що вимагає мінімальних витрат.

Коротко розповім про це. Не так давно я був в гостях у рідних в селі. Чи не бачив їх довго і в теплій атмосфері розмова з троюрідним братом зайшов про його бізнесі. Примітно те, що його профдіяльність була пов’язана з випробувальним полігоном, де він трудився механіком. Однак, полігон потроху став занепадати (країні не потрібні турбіни), і в 2005 році серйозно постала проблема його перекваліфікації. Розсмішило те, чим заробляють рідні в селі, чесно кажучи, не повірив (випили все-таки), тому розмова поступово переріс в суперечку. Як же я здивувався, коли раненько мене розбудили крики птахів в кімнаті.

Ось ми і близькі до того, щоб дізнатися в чому полягає бізнес ідея для села, так легко реалізована будинку з мінімумом витрачених коштів. Моє незвичайне пробудження було від диких криків хвилястих папужок. Хто хоч раз стикався з цим, підтвердить, що крик папуг пронизливий, а коли їх більше 20 (почуття гумору у брата відмінне в лапках).

Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями на селі.

Геніальне просто, безробітний брат довго шукав роботу, а в проміжках між цим заняттям думав про організацію своєї справи без витрат. Важко сказати, як він до цього прийшов, але по факту купілнесколько книг, що розповідають про розведення папуг. Недовго думаючи, перебудував сарай у велику клітку. Загальний розмір клітини більше двадцяти квадратів, висота клітини – три метри. У ній виделілмаленькіе загони для молодих папужок. Як він каже, бізнес почався з придбання 10 папужок, яких він собіралпо кільком містам. З цих птахів вийшло всього три пари, а іншим довелося купити пару пізніше. Початок домашньому бізнесу було покладено.

Стартовий капітал бізнесародственнікасоставляет кілька сотень доларів, з частина яких одразу пішла на придбання сіток. Думаю, ви погодитеся з тим, що відкрити бізнес з нуля практично, що таке – 200 баксів? Цю ідею можна вважати ідеєю з мінімальними вкладеннями.

Скажімо прямо, що організація міні ферми папуг особлива, і про етомкратко розповім в наступній статті, але в загальному це починання не відрізняється від многіхбізнес-ідей, також вимагають терпіння, сил і деяких знань.

Проблема реалізаціібила вирішена: за допомогою інтернет ресурсаон визначився зі збутом оптом (правда ціна не зовсім влаштовує, можна було і трохи вище середньої). Папуг він поставляє в один з мегаполісів країни. Варіанти самостійного продажу продукції невигідні, зрозуміло, що в сільській місцевості папуг купувати не будуть, а їздити в районний центр дорого.

Непоганий може бути ідея прямих продажів в передмісті, а мінімальні транспортні витрати, помножені на хороший ринок збуту, свідчать про надприбутки бізнес ідеї з мінімальними витратами. Аналізуючи ідею з позиції трансляції досвіду в інші бізнес спільноти та регіональні сфери, видно, що перевагою стає фактор відсутності реальних конкурентів.

Багато продавців звично займаються продажем птахів з Китаю, неіспользуя можливості вітчизняного виробника. На практиці виходить, що постійне зростання ціни доставки папуг і виникаючих проблем на митниці Росії і Китаю, що відразу підтверджує ідею розведення папуг в нашій країні унікальнойв аспекті мінімальних витрат на бізнес. А головне, демонструє можливість отримання надприбутку в найближчі п’ять років.

Результати такого привабливого вкладення грошей дивують, адже приблизну кількість папуг у вольєрі вже більше тисячі (хоча він їх не вважає). Робочих пар папуг (ті, які беруть участь в процесі відтворення) обчислюється більше 200. Отже, пара папуг може в рік принести до 15 штук потомства (цифра середня з урахуванням загибелі потомства), помноживши відповідно отримуємо «обсяги» розведення.

Таким чином, рентабельність бізнесу – 40%, загальна площа, необхідна для організації бізнесу, не перевищує 2 соток, корм вирощується на присадибній ділянці. Бізнес ведуть дві людини – жінка і чоловік. Назвати чистий прибуток неможливо, інформація не перевірена.

Коротка характеристика бізнесу з мінімальними вкладеннями:

Перше – Земельний ділянку до 3 соток;

Друге – постройка клітин – вольєрів;

Третє – початковий капітал в сумі 300 -400 доларів;

Четверте – добрі відносини з сусідами (шум папуги створюють великий)

П’яте – прагнення заробити.

В даний час бізнесмен з села займається розширенням бізнесу, купує і розводить інші види папуг. У ході висвітлення бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями ми торкнулися ідею розширення бізнесу, побічно пов’язану з розведенням папуг, публікація планів про це буде розміщена пізніше.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.