Протиугінні системи хороший старт для малого бізнесу

09.01.2019 - 11:03 | Категорія: Автомобільний бізнес

Для людей, які бажають створити свою справу, але не мають можливості зробити це з фінансових питань, вирішенням проблеми може стати організація домашнього бізнесу. Розглянемо один з варіантів відкриття своєї справи. Як ідеї можна використовувати створення пристроїв проти викрадення для машин. В такому випадку в якості приміщення використовується власне житло. Вам залишається тільки придбати матеріали і вкласти свою працю.

maxresdefault

Спочатку можна брати в допомогу рідних, і тільки коли буде багато замовлень, залучати найманих працівників. Висока рентабельність даного бізнесу досягається за рахунок скорочення деяких видів накладних витрат.

За попередніми розрахунками, навіть за вирахуванням податків і обов’язкових платежів відсоток рентабельності може скласти не менше 40. Розроблено дана конструкція захисту техніки від угону Михайлом Штарбекером. Він має інженерну освіту, і тому за точність схем можна не турбуватися.

За час свого існування система була багаторазово перевірена, в результаті чого зазнала значних змін в кращу сторону. В даний час її параметри повністю задовольняють виробників. Після фінального тестування стало зрозуміло, що конструкція відмінна, і її можна з успіхом застосовувати. Дозвіл на використання було отримано в більшості країн світу, і Росія належить до їх числа.

Принцип роботи пристрою

Розглянемо більш докладно, що собою являє протиугінна система механічного типу. Перш за все, слід зазначити, що вона складається з двох блоків управління:

– модуля блокування механізму руху;

– пульта, призначеного для виключення конструкції, він розташовується в салоні транспортного засобу.

При включенні охоронної конструкції блокується основний модуль гальмівної системи транспортного засобу – гідропривід. Якщо у вас механічна коробка передач, конструкцію можна приєднати через другий виток електричної системи.

Крім того, найновіші моделі вироби можуть крім гальм управляти і іншими системами автомобіля: замком, стартером, бензонасосом і іншими. Деблокування автомобіля відбувається за допомогою кодового ключа, який проводиться до кожної системі персонально і має свою систему кодування. Генеруються дані символи безпосередньо виробником.

Таким чином, підібрати код до конкретної системи досить проблематично навіть для досвідченого програміста. По крайней мере, підбір символів зажадає багатьох годин роботи, яких немає у викрадача. Відсканувати сигнал також неможливо, тому що його просто немає в звичайному розумінні цього слова. Електрика в даному випадку знадобиться тільки для деблокування охоронної сигналізації автомобіля. Блокування рухової і гальмівної системи відбувається без електроживлення. Крім того, така охоронна система є скоєно безпечної при експлуатації.

Подвійний захист виключає випадкове включення харчування. Наявність оригінального кодового ключа захищає від автоматичного включення охоронної системи без команди і робить неможливим блокування гальм під час руху автомобіля. Але навіть якщо станеться несподіване включення, це не спричинить за собою відмову гальм. Завдяки грамотному проектування можна буде миттєво розблокувати їх, натиснувши на педаль.

Система дуже якісна, її використовують у багатьох країнах. Ця оригінальна конструкція досить проста за своїм устроєм, але при цьому надійна в роботі. Останнім часом її продажу значно зросли.

Механічні протиугонки рекомендується ставити на марки машин, які найчастіше стають об’єктом посягання. Однак і водії інших видів автомобілів із задоволенням встановлюють дані системи на своїх автомобілях.

Розрахунок прибутковості

Для того щоб почати виробництво систем, необхідно придбати обладнання. Ці витрати складуть близько десяти тисяч доларів. Звичайно, якщо пошукати, то можна знайти верстати дешевше і без ЧПУ. Але це ускладнить вашу роботу і в кінцевому підсумку позначиться на прибутку. Так що краще не економити, а відразу купити хороші верстати:

– настільний токарно-гвинторізний;

– невеликий свердлильно-фрезерний.

Після придбання обладнання необхідно вибрати додаткові інструменти. В кінцевому підсумку собівартість вироби складе близько трьохсот доларів. Ціну ви можете встановити самостійно. Але при цьому варто поцікавитися, яка комерційна вартість систем, і не перевищувати її.

Перш ніж приступати до реалізації свого комерційного проекту, проведіть невелике дослідження і з’ясуйте величину попиту на дані системи в вашому регіоні і можливість продажу своєї продукції на інші регіональні ринки. Крім того, слід розрахувати суму, яку доведеться витрачати щомісяця на закупівлю матеріалів і оплату комунальних послуг.

Якщо ви все-таки зважилися почати свою справу, то не зупиняйтеся на півдорозі. Пам’ятайте, що перші кроки завжди непросто робити, але зате потім ви зможете пишатися собою і своїми успіхами.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.