Реставрація старих авто

29.03.2018 - 21:02 | Категорія: Автомобільний бізнес

Реставрація старих авто – бізнес, який незалежно від часу дозволить заробляти на спогадах і естетичні уподобання людей. Ретро-автомобілі стають все більш популярними. Якщо ви вважаєте такі машини чимось особливим, то неодмінно повинні налагодити бізнес по їх реставрації. Це цікавий вид бізнесу, який може стати не тільки засобом заробітку, а й захоплюючим хобі.

ЧОМУ ВАРТО РЕАЛІЗУВАТИ БІЗНЕС ПО РЕСТАВРАЦІЇ АВТО?

Є безліч любителів старовинних і раритетних автомобілів. Всі вони можуть стати вашими потенційними клієнтами. Почати можна з машин, які вам вдасться відшукати на території Росії. Якщо кошти дозволяють, то можна привезти рідкісне авто з Японії, Європи, Америки. Завозити іноземні авто краще як конструктор. Це дозволить непогано заощадити на митних зборах.

Реставрувати можна і іноземні, і вітчизняні автомобілі. Легендарні машини представляють на ринку особливий інтерес. Це може бути, наприклад, ГАЗ 50-60-х років. На подібні варіанти ви неодмінно знайдете покупців.

Час реставрації ретро-машини залежить від початкового стану транспортного засобу. Зазвичай на це йде 1-2 місяці. Чим бездоганні буде зроблена реставрація, тим вище виявиться вартість авто.

Реставрація ретро автомобілів – бізнес, який підійде не всім. Щоб досягти успіху в ньому, важливо любити не тільки гроші, але і старовинні транспортні засоби. В цьому випадку ви будете отримувати задоволення від того, чим займаєтеся!

З ЧОГО ВАРТО ПОЧИНАТИ БІЗНЕС?

В першу чергу зареєструйтеся в податковій інспекції. Тут необхідно буде сплатити державне мито та оформити певний перелік документів.

Потім потрібно визначитися з тим, на який це був рідкісний екземпляр або модель буде попит. Обов’язково вивчіть тематичні форуми. При можливості поспілкуйтеся з людьми, які вже мають досвід в подібній справі.

Далі потрібно вирішити, де ви будете реставрувати транспортні засоби. Це може бути спеціалізований бокс або гараж. Врахуйте, що в роботі вам не обійтися без якісних матеріалів і хорошого інструменту. Також буде потрібно спеціальна сушильна камера. З її допомогою ви заощадите час і позбавите себе від непотрібних витрат.

Щоб результат радував ваших клієнтів протягом довгих років, купуйте і використовуйте виключно якісні фарби, шпаклівки та інші склади. При розміщенні інформації про свої послуги обов’язково зробіть на це акцент.

Після ви можете зайнятися пошуком ретро-машин, які можна відреставрувати. Дуже добре, якщо транспортний засіб буде в отличном состоянии. У цьому випадку на реставрацію ви витратите мінімум коштів, а запропонувати авто вдасться за максимальною ціною.

Знайте, що фарбувати транспортний засіб необхідно в той колір, який був спочатку з заводу. Безумовно, можна змінити колір авто. Однак в цьому випадку воно вже не буде виглядати настільки колоритно і кілька «втратить» свою історію. Обов’язково поясніть це своєму клієнтові.

Ви можете реставрувати свою машину самостійно, а можете запросити людей, які мають відповідний досвід. Дуже важливо, щоб ці люди добре знали окремі моделі раритетних транспортних засобів та історію автомобілебудування. Це вкрай актуальні знання, що допомагають реалізувати процес реставрації на дійсно професійному рівні. При бажанні ви можете опанувати ними самі.

Машини можна реставрувати під замовлення для певного клієнта. В цьому випадку ви можете бути на всі 100% впевнені в тому, що за вашу працю внесуть оплату. Також можна купувати старі автомобілі, реставрувати їх і потім пропонувати через Інтернет. Розміщуйте оголошення про продаж відреставрованого авто на тематичних сайтах, форумах, в соціальних мережах.

Ще одним дуже вдалим місцем продажу відреставрованої старої транспортного засобу є виставка і парад ретромобілів. У великих містах подібні заходи проводяться досить часто.

Скільки можна заробити на реставрації авто?

Тут багато що залежить від престижу і віку автомобіля, який ви вирішили відреставрувати. Наприклад, американська машина 50-60 років може принести вам цілий мільйон. Проведемо приблизний розрахунок.

Наприклад, ви купили стару машину за 300 000 рублів. На її реставрацію довелося витратити 150 000 рублів. Відреставрований екземпляр вам вдалося продати за 800 000 рублей. Виходить, що ваш заробіток склав 350 000 рублів (800 000 – 300 000 – 150 000). Чим дешевше ви купите стару машину і чим дорожче вам вдасться її продати, тим більше складе розмір вашого заробітку.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ БІЗНЕСУ З РЕСТАВРАЦІЇ АВТО

Реставрація старих авто – елітний вид бізнесу. Це перспективна справа може впродовж довгих років приносити великі гроші. З року в рік такі транспортні засоби тільки ростуть в ціні. Це означає, що з часом ви будете лише багатіти.

У число інших переваг даної бізнес-ідеї входять наступні моменти.

Вам не доведеться ремонтувати старі автомобілі. Ваше завдання – реставрувати їх. Ви будете тільки доводити транспортний засіб до стану, в якому воно було після сходу з конвеєра.

Можна реставрувати авто самих різних марок, які представлені на ринку вже дуже давно – «Волга», «Фольксваген», «Ауді», «БМВ», «Мерседес».

Вашими клієнтами можуть стати власники старовинних авто або їхні діти, музеї ретро-автомобілів або колекціонери, а також люди, яким подібний транспортний засіб дісталося у спадок.

реставрація старих авто – переваги

З мінусів даного бізнесу варто наголосити на тому, що «перший млинець» найчастіше виходить «комом». З цієї причини варто потренуватися на недорогих старих машинах. Можна взяти, наприклад, старий «ВАЗ». Як тільки ви наберетеся досвіду, зможете якісно реставрувати більш дорогі транспортні засоби.

Якщо ви не бажаєте шукати клієнтів, то зможете звернутися безпосередньо в спеціалізований автосервіс. Однак в цьому випадку розраховувати на солідну суму не доведеться. Тому чітко визначте для себе, в якому форматі ви бажаєте працювати.

Якщо ви любите повертати життя старим речам, тоді обов’язково ознайомтеся з іншими подібними бізнес-ідеями . Це можна зробити на нашому сайті. Сміливо займайтеся речами, яким ще не місце в урні, і ви обов’язково заробіть хороші гроші!

ПОСПІШАЙТЕ РЕАЛІЗУВАТИ БІЗНЕС-ІДЕЮ І ЗАРОБИТИ ГРОШІ!

Реставрація старих авто – це один з тих видів бізнесу, який не тільки допомагає заробляти чималі гроші, але і зберігає інвестовані раніше кошти. Це говорить про те, що займатися таким бізнесом у будь-якому випадку вигідно. Ви завжди будете мати прибуток!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.