Зарядний пристрій для електромобіля

23.04.2018 - 06:23 | Категорія: Автомобільний бізнес

Зарядний пристрій для електромобіля – бізнес майбутнього, який може зробити мільйонером.

Популярність електромобілів зростає з кожним роком. З’являється все більше людей, які хочуть придбати подібну техніку. Вона екологічна, максимально безпечна, зручна і володіє всіма необхідними функціями. Таке рішення не могло з часом не стати затребуваним. Єдина проблема – це можливість заряджати такі машини. Багатьох покупців зупиняє саме той факт, що в нашій країні не так багато заправних станцій. Саме тому цю нішу можна розглядати як вигідну для перспективного бізнесу. Варіантів кілька:

1. Виробляти зарядки самостійно. Це складний і досить тривалий процес, який включає розробку проекту, виготовлення випробувальних зразків, випробування, коригування виробів – і так до тих пір, поки не буде досягнуто потрібне якість. Розробка програмного забезпечення – це другий величезний пласт роботи, особливо якщо станції будуть платними і потрібно буде прив’язати їх до мобільних додатків.

2. Купувати і перепродувати компаніям, яким потрібні такі вироби для установки на власних територіях. Зазвичай це різні парковки, стоянки, які працюють самі по собі або є частиною торгових комплексів, гіпермаркетів та інших закладів.

3. Купувати і самостійно встановлювати пристрої на замовлення самих різних компаній.

4. Купувати і встановлювати на власних територіях. Це передбачає, що сам власник контролює встановлені зарядки і засоби, які надходять від оплати водієм.

зарядний пристрій для електромобіля – водій електромобіля

КІЛЬКА СЛІВ ПРО ВИРОБНИЦТВО

Сьогодні виробництвом таких зарядок займаються в різних країнах. У США, Канаді, Японії, Німеччини і т. Д. У середньому зарядні пристрої в готовому вигляді коштують близько 3 тисяч євро. Але є і більш близькі, недорогі приклади, на які теж можна рівнятися. Так, на початку цього року в Білорусі на заводі «Витязь» представили зарядні станції власного виробництва. Вони розраховані на зарядку протягом 2-3 годин, тому підходять для парковок, де люди залишають свої авто надовго. Станції працюють по передплаченим картками або за допомогою мобільного додатку. Унікальна особливість розробки – наявність розеток, які підходять для інших пристроїв. Так, на них можна зарядити не тільки автомобілі, але і більш дрібні варіанти техніки – наприклад, гіроскутери. Кардинальна відмінність від зарубіжних аналогів в тому, що при високій якості і ефективності пристрої коштують набагато менше: близько 1,6 тисяч доларів, що майже в два рази дешевше аналогічних пристроїв з інших країн. Такий досвід говорить про те, що сфера виробництва в цій галузі теж дає чимало можливостей. Ринок ще не зайнятий, продукцію можна здешевлювати без шкоди якості, а тому є шанс переманити на свою сторону величезна кількість покупців.

ПОЛІПШИТИ УМОВИ, ЯКІ ВЖЕ Є: ЩЕ ОДНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ

При роботі з електричними пристроями можна орієнтуватися не тільки на самі станції і їх установку. У цій сфері ще чимало проблем, які треба вирішити. Так, практика показала, що навіть наявність достатньої кількості станцій не дозволяє всім бажаючим швидко отримати зарядку в потрібній кількості. Це пов’язано з тим, що електроенергія розподіляється неправильно.

Вирішити цю проблему взялися автори стартапу під назвою EverCharge – однієї з успішних бізнес-ідей, пов’язаних з автомобілем. Вони створили спеціальні розумні розподільники, які регулюють подачу енергії з урахуванням різних факторів. Так, якщо машина майже зарядилася, вона починає заряджатися повільніше. Це зроблено для того, щоб основні потужності перенаправити на автомобілі з низьким рівнем зарядки. У підсумку вийде, що кожен водій буде в комфортних умовах, коли забере машину. Ще одна функція цього пристрою – аналізувати звички власника конкретного автомобіля. Розподільник «знає», що ввечері господар ставить машину і не забирає її до ранку, тому заряджатися можна повільно. А інший власник від’їжджає кілька разів за вечір, тому його машину треба заряджати активніше. Ця функція особливо зручна для парковок, які мають відношення до конкретних будинках, де обмежена кількість автомобілів.

Крім виробництва або перепродажу станцій і зарядок можна також зробити ставку на такі пристрої. Вони поки що не використовуються в Росії, тому є можливість стати першим постачальником і заробити на цьому рішенні тисячі доларів.

ДЕ НАЙВИГІДНІШЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЗАРЯДКИ?

Зарядний пристрій для електромобіля потрібно там, де машина буде стояти досить довго. Правда, зараз компанія «Вольво» веде випробування пристрою, який дозволяє заряджати акумулятор всього за півтори години, але на даний момент оснастити такими елементами все парковки неможливо. Тому треба враховувати, що пристрої будуть працювати довго для досягнення оптимального результату. Найвигідніше ставити їх у торговельних центрів, де люди ходять за покупками, у кінотеатрів – стандартний сеанс триває більше години, при цьому людина витрачає час на покупку різної смакоти до початку кіно. Вигідно буде розміщувати такі пристрої біля різних готелей, які розташовані уздовж жвавих трас. Вони ніколи не пустують, а люди майже завжди пересуваються на автомобілях, якщо вирішують зупинитися в таких місцях.

ЧИ ПОТРІБНА РЕКЛАМА?

Реклама в цій сфері не тільки потрібна – вона обов’язкова. Нерідко людина відмовляється від покупки екологічної сучасної машини тільки з тієї причини, що не знає, чи буде у нього можливість її регулярно заряджати. Щоб заздалегідь позбавити водіїв цих сумнівів, і необхідно дати хорошу рекламу. Вона доречна скрізь: на тих же парковках, на автозаправних станціях (можливо, хтось захоче змінити автомобіль), по телебаченню і радіо, у вигляді банерів уздовж доріг і т. Д. Чим більше буде згадок про цю можливість, тим краще.

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ НА ТАКІЙ СПРАВІ?

Бізнес, пов’язаний з виробництвом, продажем і установкою зарядок для електромобілів, важко спрогнозувати. Тут сходиться безліч факторів, які можна буде врахувати вже у міру роботи. Але одне можна сказати точно: це бізнес майбутнього, який розвивається шаленими темпами. Зараз ще є можливість зайняти нішу і міцно в ній укріпитися. Але коли електромобілів стане багато, більш великі компанії цього не дадуть зробити. Так що це не стільки бізнес з окупністю в півроку або рік, скільки довгострокові інвестиції на перспективу. Заробітки в майбутньому можуть починатися від декількох тисяч доларів, але стелі вони не мають.

Плюси бізнес-ідеї

1. Великі можливості, які будуть реалізовані в майбутньому. З кожним днем технології удосконалюються, а тому в цій області спостерігаються колосальні перспективи.

2. Все ще є шанс створити унікальний проект, який вистрілить і допоможе заробити великі гроші.

3. Мінімальний рівень конкуренції, з яким поки легко можна впоратися.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Робота з такою технікою вимагає серйозних знань і навіть таланту.

2. Справитися одному не вийде, потрібна команда сильних фахівців, які витратять багато сил і часу для досягнення результату.

3. Прибуток у цій сфері непередбачувана. Поки немає чіткого розуміння, на чому можна буде багато заробити.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.