Виїзний автосервіс і шиномонтаж

07.01.2018 - 02:09 | Категорія: Автомобільний бізнес

Все автобізнес ідеї так чи інакше пов’язані з ремонтом або тюнінгом автомобілів. Тому тема виїзного автосервісу як не можна до речі допоможе відбудуватися від конкурентів і забрати частину клієнтів собі Більшість поломок автомобілів не вимагає поїздки в автосервіс для використання стапеля або стенда, і вирішити ці питання можна на місці в “польових” умовах. Тому послуга автосервіс додому дуже затребувана, тому що не передбачає клієнтам заздалегідь записуватися для отримання послуги, погоджувати графік і чекати чергу. Будь-автослюсар скаже Вам, що 85% поломок можна усунути на місці.

Ця ідея буде актуальна не тільки для бізнесменів-початківців, а й для великих СТО, які хочуть охопити більше території і запропонувати нову послугу.

Бажано заздалегідь скласти список послуг, які Ви зможете надати, а так же укласти договір з магазином автозапчастин, який зможе Вам надавати запчастини в будь-який час доби. Таким чином, ви даєте магазину прибуток в обмін на рекламу Вашої компанії. Плату з клієнта доведеться брати не тільки за надання послуги, а й за виїзд майстра до місця поломки.

До того ж Вам знадобиться автомобіль, пікап, місткий мінівен або фургон для перевезення всього необхідного. А так же інструменти: 2-3 домкрата вантажопідйомністю на 2, 5, і 8 тонн, підкатний лежак, бензиновий електрогенератор, компресор для підкачки шин, компресор для відсмоктування масла, набір комбінованих, торцевих, накидних, і реверсивних ключів, 2-3 ліхтаря різної потужності, гайковерт, набір маслюк, мультиметр, спеціальне програмне забезпечення для проведення діагностики на телефоні або планшетному комп’ютері, автомобільний пилосос, миючі засоби, серветки, ганчірки.

Автобізнес ідеї – шиномонтаж

Виїзний шиномонтаж так само є досить прибутковим бізнесом, для якого Вам не знадобиться приміщення, але ось для перевезення обладнання Вам точно потрібен фургон. З обладнання Вам потрібно – шиномонтажний стенд, стенд для балансування коліс, маніпулятор «третя рука» для роботи з нестандартними і низкопрофильними шинами, компресор з продуктивністю від 7 атмосфер, 2-3 домкрата різних видів, електричний генератор для забезпечення всього обладнання харчуванням, плюс стабілізатор напруги до нього, пневматичний гайковерт, пістолет для підкачки шин.

При бажанні можна надавати додаткові послуги – заміна масел, продаж запчастин, заправка кондиціонера.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.