Виїзна автомийка

16.12.2017 - 01:45 | Категорія: Автомобільний бізнес

Виїзна автомийка – простий і корисний для людей бізнес, який дозволить заробити чималі гроші. Даний вид діяльності не вимагає якихось специфічних зусиль і серйозних фінансових інвестицій. Якщо все грамотно організувати, то вдасться добре заробити. Причому від пори року розмір заробітку залежати не буде, адже послуги з миття автомобілів затребувані в будь-яку погоду.

ВИЇЗНА МИЙКА АВТО ЯК НЕЗВИЧАЙНИЙ ВИД БІЗНЕСУ

З року в рік автомобілів стає все більше. Кожен з них має потребу в регулярному обслуговуванні. До того ж, власники авто бажають, щоб їх «залізні коні» завжди виглядали ідеально. Для цього транспортний засіб потрібно систематично приводити в порядок, мити. Далеко не кожен автовласник може знайти час на те, щоб приїхати помити машину на звичайній автомобільній мийці. Дуже багато хто мріє, щоб була можливість приводити транспортний засіб в порядок прямо у дворі будинку. Ви станете тим, хто втілить їх мрії в реальність.

У США виїзні автомийки користуються дуже високим попитом. У Росії вони з’явилися порівняно недавно. Однак про них також можна почути все частіше. Важливі особливості даного виду бізнесу полягають в наступному.

Для приведення автомобіля в порядок автовласникові не доведеться нікуди їхати. Це дозволить йому заощадити чимало часу і сил. Також не доведеться витрачати кошти на паливо.

Мобільність. Клієнт сам вирішує, де буде реалізований процес приведення автомобіля в порядок. Безумовно, тут є обмеження. Наприклад, не можна мити машину поблизу річок, водойм і т. п. Спеціальне обладнання дозволяє мити авто в будь-якому дозволеному місці.

За якістю виїзна автомийка анітрохи не поступається стаціонарної. Ви зможете гарантувати своїм клієнтам високу якість надання послуги.

Для поважають себе автовласників миття машини є вже звичайною справою. Так що клієнтів буде багато, а значить, бізнесмену буде де розвернутися.

Рентабельність цього виду бізнесу досить висока. Практично в кожній сім’ї є як мінімум один автомобіль.

виїзна автомийка – вигідний бізнес

ЯК ГРАМОТНО ОРГАНІЗУВАТИ БІЗНЕС ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИЇЗНИХ МИЙОК АВТО?

Можна організувати сухе або вологе виїзну мийку. У першому випадку вам необхідно буде закупити спеціальні склади. Вони дозволять не тільки прибрати бруд з транспортного засобу, але і відполірувати лакофарбове покриття. Також такі склади запобігають утворенню мікроподряпин. За подібну мийку клієнт неодмінно буде вам вдячний.

Однак більшість автовласників віддає перевагу традиційній вологу мийку. Тому варто звернути увагу саме на неї. Тут вам знадобиться придбати наступне:

особливі чистячі і поліруючі засоби;

спеціальний пилосос;

спеціальну надувну майданчик;

ємний бак (знадобиться в тому випадку, якщо у замовника не виявиться можливості підключитися до води);

шланг для води;

різноманітні ганчірки, щітки, губки і інший подібний інвентар;

машину, в якій можна буде перевозити все необхідне для мийки.

виїзна автомийка – як грамотно організувати

Після того як ви визначитеся з видом бізнесу, необхідно буде зареєструвати свою діяльність в податковій інспекції. Внесіть всі необхідні платежі та правильно заповніть необхідні документи.

Спочатку ви можете надавати послугу самостійно. Як тільки бізнес почне розширюватися, запросіть кілька помічників. Замовлення можна приймати самому або найняти для цих цілей людини.

Грамотна рекламна кампанія є однією з основних складових успіху. У випадку з виїзної автомийкою це найбільш актуально, так як дана послуга є новою. Рекламну кампанію можна проводити декількома способами.

Дати рекламу на радіо і телебаченні, в газетах.

У соціальній мережі створити групу і просувати її, організовувати розіграші та акції, залучати якомога більше передплатників.

Виконувати СМС-розсилку.

Роздавати флаєри. Це найбільш ефективно в тих місцях, де скупчується багато автомобілістів.

Розклеїти по місту оголошення.

Використовувати мобільний додаток.

виїзна автомийка – реклама

Ви повинні знати, що процес вологою мийки включає в себе наступні стадії:

Спочатку потрібно розгорнути надувну майданчик для миття і загнати на неї машину. Потім майданчик накачується за допомогою наносу.

Далі виконується весь цикл мийки.

Брудна вода потрапляє в резервуар.

Машина висушується, полірується і з’їжджає з майданчика.

Чи вдасться заробити багато на виїзний мийці авто?

Щоб організувати бізнес-ідею щодо реалізації послуг виїзної автомийки, буде потрібно мінімум 500 000 російських рублів. За ці гроші необхідно закупити все необхідне обладнання. Точна цифра залежить в основному від ціни обладнання, яке ви будете використовувати. Також чимале значення має те, скільки грошей ви витратите на рекламу.

Припустимо, що за місяць вам вдасться обслужити 50 клієнтів. За кожну мийку ви візьмете 5000 російських рублів. Виходить, що ваш дохід за місяць складе 250 000 (50 * 5000) російських рублів. Первинні вкладення окупляться всього за 3,5 місяці (875 000 мінус податок на прибуток 13% і ПДВ 18% приблизно дорівнює 550 000 руб.). Це є дуже хорошим показником.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ МАЄ ДАНА БІЗНЕС-ІДЕЯ?

Виїзна автомийка – бізнес-ідея, яка відрізняється наступними перевагами:

Бізнес дуже простий в організації. Навіть якщо ви вирішили найняти працівників, то їх діяльність можна буде регулювати за допомогою звичайного мобільного телефону.

Щоб почати бізнес, потрібно порівняно мало грошей.

Потенційний прибуток дуже висока.

Бізнес можна вести одночасно з якимось іншим справою.

До недоліків даної бізнес-ідеї можна зарахувати необхідність постійно бути “на телефоні”, адже потенційний клієнт може зателефонувати в будь-який момент. Також необхідно буде мати можливість зірватися з місця і поїхати для надання послуги. Так що даний бізнес напевно не підійде людям з маленькими дітьми і тим, хто якимось іншим чином “прив’язаний” протягом дня до кого-небудь або до чого-небудь.

Ви не уявляєте своє життя без автомобіля і при цьому хочете добре заробляти? Тоді вам неодмінно припадуть до смаку прості і разом з тим ефективні бізнес-ідеї для автобізнесу . Можете реалізувати, наприклад, бізнес з продажу автомобільних запчастин. Також ви можете налагодити вантажоперевезення, відкрити автосервіс, автошколу або пропонувати авто на прокат. Ще можна викупити автомобілі і в подальшому їх продавати. Можете почати зі свого гаража.

Дійте, пропонуючи свої послуги з миття авто в зручному для клієнта місці!

Виїзна автомийка дозволить вам заробляти на автовласників, для яких важливо утримувати своїх «залізних коней» у повному порядку. Формула успіху дуже проста: чим більше машин ви помиєте, тим вище буде ваш заробіток. Можна не сумніватися в тому, що ваш бізнес буде затребуваний в будь-яку пору року. Головне – приймати замовлення і своєчасно виїжджати для здійснення мийки авто на те місце, яке найбільш зручно для вашого клієнта.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.