Бізнес ідея автореціклінг

03.12.2017 - 22:01 | Категорія: Автомобільний бізнес

ще одна автобізнес ідея, яка представляє собою процес розбирання і переробки старих автомобілів. Багато людей, не замислюючись, кидають на вулицях іржавіти вийшло з ладу транспортний засіб, який потрапляє в руки вуличних мародерам. Хоча сам власник авто міг би заробити на своєму старому автомобілі. Оскільки в автомобілях є деталі, які можна продати як товар, а отже і заробити, то такий вид бізнесу як автореціклінг вельми вигідна справа. Багато деталей, запчастини авто можна здавати в комісійні магазини і виручити більше грошей, ніж, переробити їх просто як метал. Старі покришки, оббивка сидінь, пластик, скло – всі ці деталі теж можна продати. Звичайно, з одного автомобіля вийде зовсім небагато, але якщо на звалищі тисячі автомобілів, що вимагають переробки, то виходить серйозний дохід.

Автобізнес ідеї – автореціклінг

З кожним роком число кинутих автомобілів збільшується, проте, все це стосується великих міст-мільйонників. Тільки в столиці щорічно залишаються безгоспними близько 40 000 автомобілів, а найбільше автореціклінговое підприємство з 11 наявних здатне осилити і переробити лише 1,5 тисячі автомобілів, так що ринок цілком вільний.

Процес автореціклінга виглядає наступним чином – на вулиці знаходять автомобіль, за всіма параметрами підпадає під статтю утилізації, повідомляється про його наявності в спеціальну комісію, що складається з членів ГИБДД і організації, що займається технічною інвентаризацією різних об’єктів. Після складання комісією акта, авто оговтується на звалище і якщо через 2 місяці не з’являється власник автомобіля, то авто відправляють на утилізацію.

Для цього бізнесу знадобиться велика територія для зберігання великої кількості автомобілів, так само цілодобова охорона, потужне джерело світла (ліхтарі), асфальтована поверхню. Крім цього потрібне спеціальне обладнання – автотягачі, навантажувачі, маніпулятори і потужний прес.

Ще слід придбати необхідні дозволи від мерії міста, дорожньої інспекції та укласти договір з ДЕЗ.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.