Як поставити маршрутку на маршрут, як відкрити маршрутне таксі

11.06.2016 - 21:01 | Категорія: Автомобільний бізнес

Перевезення людей в місті може стати стабільним бізнесом. Шлях до тріумфу в даній сфері діяльності проходить через масу нюансів і цілком, серйозну відповідальність, зате результат за всі труднощі буде відповідною, нагородою буде не тільки прибутковий дохід, А й розуміння корисності свого бізнесу для суспільства.

Що необхідно для цього:

1. Парк для транспорту належного класу (мікроавтобусів), що складається як мінімум з 5 одиниць авто;

2. БазаПеревезення людей в місті може стати стабільним бізнесом. Шлях до тріумфу в даній сфері діяльності проходить через масу нюансів і цілком, серйозну відповідальність, зате результат за всі труднощі буде відповідною, нагородою буде не тільки прибутковий дохід, А й розуміння корисності свого бізнесу для суспільства.

Що необхідно для цього:

1. Парк для транспорту належного класу (мікроавтобусів), що складається як мінімум з 5 одиниць авто;

2. База для вашого парку з можливостями тих. обслуговування машин;

3. Персонал: водії для роботи на маршрутках, диспетчери, домовленість з приходять бухгалтером;

4. Розроблені для роботи маршрути, узгоджені з адміністрацією;

5. Ліцензія, роздільна здійснення перевезень пасажирів, видана Міністерством транспорту.

Ваші дії.

Зареєструйте себе як ІП (індивідуальний підприємець). Обміркуйте бізнес-план парку майбутнього бізнесу. Ретельно розрахуйте всі витрати. Якщо ви все – таки вирішили відкрити бізнес в даній галузі, то можна переходити від слів до дій.

Поміркуйте, які мікроавтобуси ви будете використовувати в якості маршрутного таксі. Можна використовувати вітчизняні «Газелі» або їх імпортні моделі. Придбайте по кредитній схемі не менше п’яти машин. Знайдіть потрібне місце для формування бази (краще за містом), підготуйте все для її ефективної роботи.

Найміть водіїв маршруток. Так само можна найняти диспетчерів, які готують машини до виїзду, їх теж потрібно буде найняти. Бухгалтерію своєї фірми можна доручити компанії, яка надає дані послуги.

Ретельно продумайте схему руху громадського транспорту в тій місцевості, де збираєтеся працювати. Або можна працювати на вже перевірених і наявні маршрутах, або розробіть нові, які можуть стати затребуваними.

Зберіть всі документи про свою фірму подайте їх в Мінтранс для того щоб отримати держ. ліцензію. Отримавши дану ліцензію на руки ви можете сміливо починати працювати.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.