Як заробити на газелі

09.06.2016 - 11:08 | Категорія: Автомобільний бізнес

В останнє десятиліття в країні швидкими темпами йде розвиток такого бізнесу, як вантажоперевезення малотоннажними автомобілями. Лідерство в цій сфері належить вітчизняним автомобілям ГАЗель. Тому варто відзначити цей аспект, і мова в сьогоднішній статті піде про те, як заробити на ГАЗелі.

Вибір автомобіля.

При виборі автомобіля потрібно враховувати той вид діяльності, яким належить займатися. На даний момент існує 4 типи машин ГорьковськогоВ останнє десятиліття в країні швидкими темпами йде розвиток такого бізнесу, як вантажоперевезення малотоннажними автомобілями. Лідерство в цій сфері належить вітчизняним автомобілям ГАЗель. Тому варто відзначити цей аспект, і мова в сьогоднішній статті піде про те, як заробити на ГАЗелі.

Вибір автомобіля.

При виборі автомобіля потрібно враховувати той вид діяльності, яким належить займатися. На даний момент існує 4 типи машин Горьковського автозаводу для малотоннажних вантажоперевезень:

1. Газель – ГАЗ-3302. Це бортова машина вантажопідйомністю до 1,5 тонни.

2. Газель-фермер – ГАЗ-33023. Такий автомобіль може перевозити до 1 тонни корисного вантажу і 5 пасажирів. Модифікація ГАЗ-330273 оснащена повним приводом, що дає перевагу на поганих дорогах.

3. Газель ГАЗ-2705. Це автофургон з суцільнометалевим кузовом рамного виконання. Його вантажопідйомність становить 1,35 тонни. Різні модифікації цієї моделі здатні додатково перевозити від 2-х до 6 пасажирів.

4. Останньою розробкою конструкторів є автомобіль Газель – NEXT. Це вантажний автомобіль, що випускається з двома типами бортових платформ.

Не виключена можливість придбати машину на вторинному ринку, але автомобіль старше 3-х років купувати не бажано. Придбання Газель зі стажем експлуатації більше трьох років, пов’язане з ризиком частих поломок, і численних ремонтів, що несприятливо позначиться на виконанні робіт.

Варіанти заробітку на Газелі.

Немає ніякого секрету в тому, як заробити на Газелі. Найпростіший і ефективний спосіб заробітку – це вантажоперевезення. Наперед вибраний сегмент ринку, дозволить швидко і успішно почати свою діяльність в цій галузі.

Види вантажоперевезень:

Перевезення швидкопсувних продуктів. Для цієї мети потрібен автомобіль з рефрижератором.

Доставка продовольчих товарів і бакалії. Оптимально підійде автофургон.

Перевезення різних господарських товарів, включаючи будівельні матеріали і меблі. Бортовий автомобіль з тентом стане незамінним помічником в цій справі.

Використання Газелі для бізнесу в сільській місцевості непоганий варіант. Можна перевозити сільгосппродукцію, а також худобу і птицю. «Газель-фермер» саме той автомобіль, який впорається з цим завданням.

Один з доступних варіантів заробітку на особистому автомобілі – це перевезення меблів. Перевага цього бізнесу це те, що його можна почати з нуля. Для такої роботи підійде Газель з подовженою вантажний платформою і тентом.

Оформлення діяльності.

Щоб спокійно займатися своїм бізнесом, необхідно:

– Отримати свідоцтво на право займатися індивідуальним підприємництвом.

-зарегістріровать в Податковій інспекції свій вид діяльності, а саме: надання послуг з вантажних автоперевезень.

-Останні кроком буде оформлення страховки.

Організація підприємницької діяльності.

Щоб успішно влитися сферу вантажоперевезень, необхідно ретельно вивчити ринок. Корисним буде дізнатися, який вид транспортування вантажу найбільш вигідний, чи багато підприємців вже в цьому напрямку, і що можуть запропонувати майбутні конкуренти. Виходячи з повного аналізу, можна скласти успішний план ведення своєї власної справи.

Невід’ємною умовою успіху є реклама. Найкращим рішенням буде використання друкованих видань, інтернету, радіо та навіть телевізійної реклами. Корисним буде також використовувати візитні картки, із зазначенням всієї необхідної інформації по ваших послуг і контактний телефон. Інтернет як джерело реклами підійде як не можна краще. Створення сайту для зв’язку з клієнтами та отримання швидкої інформації на замовлення буде одним з ключових моментів в успішному веденні бізнесу.

Скільки можна заробити на Газелі.

Це буде залежати від того в якому регіоні належить здійснювати вантажоперевезення. Правильний підхід до справи дозволить отримувати прибуток в районі 40-50 тисяч рублів. При використанні декількох автомобілів в справі, дохід істотно зростає. По можливості треба намагатися накопичувати і розширювати клієнтську базу, і активно займатися організацією вантажоперевезень. Це дозволить в найкоротші терміни забезпечити високий і стабільний дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.