Як відкрити автостоянку, бізнес-план з нуля

20.05.2016 - 22:36 | Категорія: Автомобільний бізнес

Мінімум затрат і максимум прибутку – це основна мета будь-якого підприємця, важливим при цьому є і дуже швидкий пошук потенційних клієнтів. Місце для паркування, а точніше її розташування, дуже важливий фактор в бізнес-плані. Необхідно дуже ретельно підійти до вибору району для автостоянки, так як від цього залежить і кількість клієнтів і їх соціальний статус. Так, в спальномуМінімум затрат і максимум прибутку – це основна мета будь-якого підприємця, важливим при цьому є і дуже швидкий пошук потенційних клієнтів. Місце для паркування, а точніше її розташування, дуже важливий фактор в бізнес-плані. Необхідно дуже ретельно підійти до вибору району для автостоянки, так як від цього залежить і кількість клієнтів і їх соціальний статус. Так, в спальному районі основними клієнтами в основному є звичайні люди, які мають автомобілі середнього класу. У центральних же районах, де поблизу розташовані різного роду бізнес-центри, клієнтами будуть порівняно щедрі люди. Однак, в цьому випадку охорона повинна бути більш ретельної, так як машини у таких клієнтів в основній своїй масі дорогі і іноземного виробництва. Якісне відеоспостереження дуже бажано використовувати на подібній автостоянці. Таким чином, вибір місця для майбутньої автостоянки і наявність стартового капіталу знаходяться в прямій залежності, від цього ж залежить і стратегія розвитку бізнесу.

Відкрити автостоянку з нуля цілком можливо, для цього необхідно:

• отримання права орендувати міські землі. У цьому можуть значно допомогти або великі фінансові можливості, або хороші зв’язки в потрібних колах. Чим ближче знаходиться автостоянка до житлових будинків, тим прибутковіше буде бізнес в цьому напрямку.

• підготовка проектних документів і узгодження в місцевих органах влади, після чого всі зібрані документи передаються до Земельного комітет.

• отримання всіх необхідних документів буде наступним кроком. Подальші дії пов’язані безпосередньо з самої земельної територією, яку необхідно захистити. Крім того, потрібно купити сторожових псів і поставити будку для охорони.

• асфальт на стоянці покривають спеціальним засобом, який не дозволить вбиратися нафтопродуктів. Цей пункт можна і не враховувати, проте в подальшому це може призвести до накладення штрафів контрольованими органами.

Відкриття автостоянки потребуватиме певних витрат:

1. придбання від 450 м 2 до 520 м 2 земельної площі.

2. покупка огорож. Один елемент (бар’єр, стовпчик, проїзні обмежувачі і т. п.) може коштувати 90-110 доларів, а монтаж елементів коштує від п’ятнадцяти до двадцяти доларів.

3. бюджет 3500 – 7000 доларів буде потрібно для автостоянки на двадцять місць. Набагато дорожче (в 2-3 рази) обійдеться автостоянка з використанням цегляних або бетонних огорож.

4. необхідно найняти співробітників для охорони, зазвичай це 2-3 людини.

При цьому від даного конкретного міста залежить і вартість автомобільної стоянки, яка в середньому становить від двох до чотирьох доларів на добу.

Бізнес-план автостоянки з «нуля» передбачає наявність нижчеперелічених розділів (пунктів).

В оглядовому розділі повинна бути вказана основна мета створення даного бізнесу. Крім того, обов’язково необхідно вказати кількість автомобілів, які будуть розміщуватися на автостоянці. Визначення цільового сегмента клієнтів також має бути в даному розділі бізнес-плану.

Опис будь-якого підприємства, в тому числі і автостоянки, починається зазвичай з його назви, яке власне і є візитною карткою підприємства в сучасному світі. Великі автостоянки залучають для цього цілу команду досвідчених маркетологів.

Від форми власності в подальшому буде прямо залежати і схема оподаткування, і витрати автостоянки.

В даному розділі має бути описано розташування стоянки, де вказуються у всіх деталях прилеглі споруди. Цільова аудиторія автостоянки безпосередньо впливає на час роботи автостоянки, воно (час) має враховувати інтереси, як підприємця, так і самих клієнтів.

Опис послуг – це інформація про діяльність підприємства, яка полягає в наданні місць для автомобілів за певну плату. Додаткові послуги залежать тільки від бажання підприємця і від можливості додаткових фінансових вкладень. Такими послугами можуть бути як мийка автомобіля, так і його ремонт, можна відкрити і магазин запасних частин для автомобілів і т. д.

Аналіз ринку – це розділ, в якому вказується основний сегмент споживача послуг автостоянки, а також його фінансові можливості. Аналіз конкурентів повинен бути дуже ретельним, тому що саме від цього безпосередньо залежить успіх вашого бізнесу. При виборі території для автостоянки також має враховуватися кількість конкурентних організацій.

Виробничий план є одним з найскладніших розділів бізнес-плану. До складу виробничого плану входить: 1) вибір і підготовчі роботи на ділянці для майбутньої автостоянки; 2) вивчення законів і важливих нюансів при оформленні необхідних документів; 3) вибір кількості співробітників автостоянки.

Фінансовий план – це вивчення доходів і витрат майбутнього підприємства. У видатковій частині необхідно врахувати: 1) витрати на будівництво необхідних споруд, 2) витрати на отримання дозволів, 3) витрати на заробітну плату, 4) витрати на оренду земельної ділянки, 5) витрати на рекламну кампанію. Дохідна частина – це аналіз розрахунку середньої виручки автостоянки на місяць.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.